IphoneGryMan of Steel HD

Man of Steel HD Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Warner Bros.
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
640 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
372

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • polska wersja językowa
  • rozbudowany system walki
  • olśniewająca oprawa graficzna
  • dopracowany tryb fabularny
Minusy:
  • płatna

Man of Steel HD to jedna z najbardziej rozbudowanych bijatyk, dostępnych dla użytkowników iPhone'a. Jeśli lubisz gry z rozbudowanym systemem walki, a ponadto interesujesz się uniwersum Supermana, to jest to pozycja dla Ciebie. Cechuje się innowacyjnym i rozbudowanym systemem, szczegółowo dopracowaną oprawą graficzną, możliwością interakcji z otoczeniem, dostępem do wielu przeciwników oraz wysoką grywalnością.

Na uwagę w Man of Steel HD zasługuje system walki. Mamy podstawowe ataki ręką i nogą, blokowanie, uniki, a także opcję aktywacji specjalnych mocy – m.in. super szybkość, latanie i wiele więcej. Oprócz standardowej możliwości walki z kolejnymi przeciwnikami, twórcy zadbali o rozbudowany tryb fabularny, gdzie pomiędzy poszczególnymi potyczkami możemy poznać losy bohaterów. Osoby, których interesuje przede wszystkim walka i rywalizacja na punkty, z pewnością ucieszą się z trybu Survival, gdzie liczy się szybkość i różnorodność wykorzystania stylu walki w celu osiągnięcia wysokich wyników. W trybie fabularnym znajdziemy ponadto angażujące walki z bossami znanymi z filmu Man of Steel.

Dodatkowe cechy Man of Steel HD: możliwość odblokowania i zakupienia 6 dodatkowych strojów znanych z filmu; możliwość rozbudowy strojów, dzięki czemu nasz bohater będzie silniejszy i bardziej odporny na obrażenia; możliwość rozbudowy umiejętności specjalnych według uznania gracza; dostęp do dużej liczby technik specjalnych i zaawansowanych kombinacji ciosów; intuicyjne sterowanie dotykowe; olśniewająca trójwymiarowa oprawa graficzna; znane z filmu lokacje – możliwość interakcji i wykorzystania obiektów do walki.

W najnowszej wersji Man of Steel HD: rozbudowano tryb fabularny; dodano nowe stroje do odkrycia – m.in. Original, Classic, New 52, Red Son.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0