IphoneGryMARVEL War of Heroes

MARVEL War of Heroes Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Mobage, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
405

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • duża ilość kart do zdobycia
  • możliwość rozwoju bohaterów
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

MARVEL War of Heroes to jedyna oficjalna gra karciana na iPhone'a, pozwalająca kolekcjonować karty takich bohaterów jak Spider-Man, Hulk, Iron Man, Thor, Captain America, Black Widow, Hawkeye i wiele innych. Głównym celem rozgrywki, jest stworzenie niezniszczalnego zespołu, składającego sięz najsilniejszych bobaterów znanych z komiksów Marvela, a następnie rywalizowanie z innymi graczami przez sieć. Gra umożliwia rozwój bohaterów, nabywanie specjalnych mocy i dodatkowych zdolności, zaś wszystkie zmiany widoczne są na pięknie rysowanych kartach postaci, stworzonych przez artystów odpowiedzialnych za komiksy.

MARVEL War of Heroes posiada również ciekawą fabułę. Hydra oraz najgroźniejsi Super Przestępcy używają tajemniczego iso-8 do zburzenia balansu mocy na planecie. Naszym zadaniem jest stworzenie zespołu Super Bohaterów z uniwersum Marvela, aby zaprowadzić ład i porządek na planecie. Gra charakteryzuje się sporą ilością unikalnych kart do gry, dzięki czemu za każdym razem batalie z nowymi przeciwnikami, dostarczać będa niepowtarzalnych wrażeń. Każda karta charakteryzuje się kilkoma właściwościami, uzależnionymi od bohatera który ją opisuje – takie podejście sprawia, że za każdym razem trzeba uważnie dobierać karty pod przeciwnika.

Gra wyróżnia się bardzo szczegółową grafiką, co wiąże się z koniecznością posiadania iPhone'a z systemem iOS 5 lub nowszym. Na graczy czekają ponadto darmowe, regularne aktualizacje, a także możliwość dołączania do zespołu innego gracza i wspólne pokonywanie trudniejszych przeciwników.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0