IphoneGryMega Man II

Mega Man II Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Beeline Interactive, Inc.
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
39.8 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
373

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • duża liczba zróżnicowanych misji
  • wciągająca zabawa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • nieco archaiczna oprawa

Mega Man II dla iPhone'a to remake drugiej części popularnej zwłaszcza na rynku azjatyckim serii platformówek. Wcielamy się w postać tytułowego Mega Mana – chłopca wyposażonego w niebieski kombinezon, który wraz z postępem gry otrzymuje dostęp do nowych zdolności bojowych oraz pancerzy. Gra reprezentuje klasykę gatunku platformerów. Przedstawiona jest w ujęciu 2d, zaś bohater porusza się przede wszystkim w prawą stronę.

Ponadto możemy się wspinać, omijać różnego rodzaju przeszkody oraz walczyć z przeciwnikami za pomocą pistoletu laserowego. Ciekawie przedstawiono oprawę audiowizualną. Zarówno grafika jak i dźwięk nawiązują do stylu retro, znanego z 8-bitowej konsoli Nintendo. Dzięki jednak zastosowaniu wysokiej rozdzielczości, grafika nie kłuje po oczach pikselami i potrafi przyciągnąć na długie godziny miłośników tego gatunku.

Dodatkowe cechy Mega Man II: możliwość wyboru oryginalnego poziomu trudności Classic Mode dla zaawansowanych graczy, a także uproszczonego, który został dostosowany dla początkujących; możliwość wyboru funkcji auto-fire, ułatwiającej pokonywanie wrogów; dostęp do wielu unikalnych broni; 14 zróżnicowanych misji oraz 8 bossów do pokonania w zróżnicowanych sceneriach. Najnowsza wersja gry otrzymała dodatkowo wsparcie dla systemu iOS 4.0 lub nowszych, a także poprawiono błędy pojawiające się w poprzednich wersjach aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0