IphoneGryMega Run – Redford's Adventure

Mega Run – Redford's Adventure Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Get Set Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
47.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
308

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • śliczna oprawa graficzna
  • duża grywalność
  • dostępna za darmo
  • duża ilość misji
Minusy:
  • brak

Mega Run – Redford's Adventure to unikalna gra platformowa, polegająca na przemierzaniu rozbudowanych plansz, zbieraniu rozmaitych bonusów i likwidowaniu pojawiających się na drodze przeciwników. Tytuł wyróżnia się śliczną i bardzo klimatową oprawą audiowizualną, zabierając gracza w podróż wśród mistycznych lasów i dżungli. Sterujemy śmiesznym czerwonym stworkiem imieniem Redford, którego zadanie polega na uratowaniu swojego rodzeństwa z rąk tajemniczych potworów, a przy okazji zebraniu na każdej planszy 3 dobrze ukrytych złotych gwiazdek oraz 3 diamentów w kolorze niebieskim, zielonym i czerwonym.

Zabawa jest o tyle utrudniona, że nasz bohater biegnie automatycznie w prawą stronę, zaś my musimy nim tak pokierować aby omijał napotkane przeszkody i zabrał jak najwięcej bonusów. Wspomniane już 3 złoty gwiazdki oraz diamenty są o tyle istotne, gdyż w dalszej części gry musimy zebrać ich na tyle, aby odblokować ukryte misje. Łącznie z Redfordem przemierzymy 64 rozbudowane plansze, za które nie trzeba wydawać ani złotówki.  

Dodatkowe cechy Mega Run – Redford's Adventure: intuicyjne sterowanie dotykowe – wystarczy nacisnąć na ekran palcem i nasz bohater wykona błyskawiczny skok, setki dodatkowych misji osadzonych w różnorodnych sceneriach, duża ilość sekretów i ponad 28 dodatkowych mocy (m.in. jetpack, przyspieszenie, wydłużone skoki), nowe postaci pojawiające się tymczasowo każdego miesiąca (do wypróbowania całkowicie za darmo), wsparcie achievementów motywujących do wykonywania zadań w określony sposób, integracja z usługą Game Center – możliwość wysyłania wyników do rankingu globalnego, regularne darmowe aktualizacje.

Zmiany w najnowszej wersji Mega Run – Redford's Adventure: integracja z Facebookiem, możliwość rywalizacji online ze znajomymi, szybsze ładowanie gry, lepsza optymalizacja i wyeliminowanie błędów z poprzedniej wersji gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0