IphoneGryMetalStorm: Online

MetalStorm: Online Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Z2Live, Inc
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
264 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
293

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • intuicyjne sterowanie
  • ładna oprawa graficzna
  • różnorodność trybów rozgrywki
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

MetalStorm: Online to jedna z najbardziej rozbudowanych gier, pozwalających wcielić się w pilota samolotów bojowych oraz wziąć udział w powietrznych starciach z przeciwnikami. Zadaniem gracza jest zdominowanie nieba i opanowanie do perfekcji sztuki latania przy użyciu rozmaitych maszyn powietrznych.

Gra wyróżnia się bardzo starannie wykonaną, trójwymiarową oprawą graficzną, dostosowaną do wyświetlaczy Retina. Dzięki niej podziwiać możemy nie tylko wykonanie myśliwców, ale niebo i urozmaicony krajobraz w postaci gór, morza czy zachodzącego słońca. Ponadto sterowanie zostało specjalnie dostosowane do możliwości iPhone'a, oferując wygodę nawet początkującym użytkownikom.

MetalStorm: Online zawiera kilka trybów rozgrywki. Kampania dla pojedynczego gracza umożliwia toczenie epickich pojedynków w przestworzach i wykonywanie unikalnych zadań, na ponad kilkunastu zróżnicowanych mapach. Versus Mode stworzony został z myślą o miłośnikach trybu online, pozwalając wyzywać na pojedynki znajomych w starciach jeden na jednego.

Z kolei dla osób chcących podszkolić swoje umiejętności, przygotowano Survival Mode – tutaj zadanie polega na zestrzeleniu kolejnych fal pojawiających się samolotów bojowych nieprzyjaciela. Tryb ten możemy przechodzić w pojedynkę, lub w kooperacji ze znajomym.

Dodatkowe cechy MetalStorm: Online:

- współpraca z żyroskopem, umożliwiającym podniebne akrobacje o 360 stopni w trójwymiarowej przestrzeni,
- możliwość wykonywania zaawansowanych manewrów w wybranym kierunku, dzięki którym nasz samolot bojowy może omijać wrogie rakiety,
- dostęp do rozgrywek sieciowych z poziomu sieci Wi-Fi lub 3G,
- współpraca z telewizorem przy użyciu AirPlay oraz z Apple TV – możliwość grania na pełnym ekranie w jakości HD,
- kustomizacja samolotu, pozwalająca na zakup dodatkowych rakiet, karabinów maszynowych i zaawansowanej technologii,
- możliwość rozmów głosowych z poziomu gry,
- integracja z usługą Game Center – możliwość zapraszania znajomych do wspólnego wykonywania misji.

W najnowszej wersji MetalStorm: Online wprowadzono nowe rodzaje pocisków i amunicji, 7 nowych samolotów, 7 nowych klas, a także odrzucono nagradzanie graczy, którzy rozłączyli się z rozgrywki tuż po zakończeniu rywalizacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0