IphoneGryMinecraft – Pocket Edition

Minecraft – Pocket Edition Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Mojang
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
3978

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • nieograniczone możliwości tworzenia świata
  • rozgrywka multiplayer
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Minecraft – Pocket Edition to specjalnie zaprojektowana dla użytkowników iPhone'a, mobilna wersja gry Minecraft, która osiągnęła międzynarodowy sukces, dzięki nieograniczonym możliwościom tworzenia i eksploracji świata. Grafika w przeciwieństwie do najnowszych produkcji, została zaprezentowana w klasycznym stylu, znanym z lat 90-tych.

Akcja prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby, zaś środowisko zbudowane jest z brył, cegieł i innych kwadratowych figur geometrycznych. Zadanie gracza nie jest ściśle określone. Otrzymujemy całkowicie otwarty, choć na początku ograniczony świat. Następnie możemy tworzyć rozmaite budowle, tunele, rzeki, a także ludzi, zwierzęta i pojazdy.

Dodatkowe cechy Minecraft – Pocket Edition umożliwiają: hodowlę zwierząt, uprawianie roślin, wykonywanie rozmaitych pułapek na dzikie zwierzęta oraz polowanie. W miejscach zablokowanych przez bloki skalne, możemy użyć kilofa, którym zniszczymy wybrane obiekty, tworząc nowe drogi lub podłoże pod przyszły dom. Gra wymaga stałej opieki nad głównym bohaterem, a więc należy zapewnić mu m.in. schronienie na noc, a także regularnie karmić.

Ponadto wersja dla iPhone'a jest kompatybilna z iPadem, dzięki czemu rozgrywkę rozpoczętą na smartfonie, można kontynuować na tablecie (i odwrotnie). Zaletą jest losowe generowanie świata, dzięki czemu gracze za każdym razem przeżywać będą nowe przygody w odmiennym środowisku. Dodatkowe tryby obejmują Creative mode (tworzenie nowych lokacji), Survival (wkraczamy do niebezpiecznego świata w którym musimy przeżyć jak najdłużej), a także Multiplayer, pozwalający na zabawę ze znajomymi przez lokalną sieć Wi-Fi. W trybie sieciowym możliwe jest tworzenie świata wspólnie ze znajomym i dzielenie się swoim dziełem z innymi graczami online.

Nowości w Minecraft – Pocket Edition dla iPhone'a: wsparcie dla iPhone 5 z szerokoekranowym wyświetlaczem, możliwość gotowania zdobytego jedzenia, dostępność mieczy, zbroi, łuków, skrzynek oraz materiałów wybuchowych, nowi przeciwnicy w postaci szkieletów, pająków, dodatki do domków (m.in. łóżka, malowidła).

Najnowsza wersja otrzymała: obsługę klawiatury z możliwością chatu online w różnych językach, poprawkę umożliwiającą zapisywanie na serwerze zdobytych zbroi, ulepszenie stabilności i prędkości gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0