IphoneGryMini Ninjas

Mini Ninjas Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla dzieci
Producent:
SQUARE ENIX
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
36.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
436

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • przyjemna oprawa AV
  • klimat i wyważony poziom trudności
  • kilka zróżnicowanych postaci do wyboru
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Mini Ninjas to bardzo klimatyczna gra przygodowa dla dzieci, pozwalająca wcielić się w wojowników Ninja. Gra cechuje się bardzo ładną kolorową grafiką, przyjemną dla ucha japońską ścieżka dźwiękową i rozległym światem, który przyjdzie nam zwiedzać. Wojownicy Ninja żyli sobie beztrosko w swoim dojo, kiedy pewnego dnia potężny Zły Samuraj postanowił zmienić mieszkańców wszystkich krain w zwierzęta oraz swoich pomagierów. Wcielamy się w postać młodego adepta ninja imieniem Hiro, który musi stawić czoła przeciwnościom losu. Zadanie nawet jak dla niego okazuje się zbyt trudne, jednak z pomocą przyjdą mu trzej przyjaciele ninja, których będziemy musieli stopniowo uwalniać.

Wraz z postępem gry obok Hiro (umiejętność wspinania się po ścianach i korzystania z magii Kuji do przejmowania kontroli nad zwierzętami), będziemy mogli na przemian (zmiana postaci odbywa się błyskawicznie z użyciem jednego przycisku) kierować postacią Futo – potężny kompan wykorzystujący do walki młot, Suzume – młoda adeptka posługująca się magicznym fletem, który przyciąga uwagę wrogów, a także Kunioichi – doświadczona wojowniczka wykorzystująca do ataku potężne skoki na przeciwnika. Każdy z bohaterów w określonym momencie przydaje się na określony typ przeciwników, dzięki czemu rozgrywka jest różnorodna.

Mini Ninjas w wersji dla iPhone'a, oprócz pokonywania kolejnych zróżnicowanych plansz (góry, śnieg, kaniony, rzeki) pozwala również na wykonywanie dodatkowych zadań dla napotkanych mieszkańców. Dzięki temu rozwijamy nasze zdolności, zaś w dalszej fazie gry możemy zakupić specjalne mikstury dające nowe zdolności. Po drodze możemy również zbierać owoce z drzew, przepływać rzekę przy użyciu kapelusza, skradać się cicho w krzakach atakując z ukrycia, a także odwiedzać dojo aby ulepszać bohaterów i zmieniać ich wygląd. Ważnym elementem zabawy jest również uwalnianie zwierząt i wcielanie się w ich skórę dzięki umiejętności Hiro – np. jako zając możemy po cichu przemknąć przez bazę wroga, zaś jako niedźwiedź przebić się przez mur przeciwników.

Mini Ninjas posiada również ciekawą fabułę, mini gry – np. ucieczka przed śnieżną lawiną, długi czas rozgrywki, a także poziom trudności dopasowany zarówno dla najmłodszych jak i doświadczonych graczy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0