IphoneGryModern War

Modern War Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Funzio, Inc
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
42.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
406

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • duże możliwości rozbudowy naszej bazy
  • różnorodność wojska
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Modern War to rozbudowana strategia czasu rzeczywistego, osadzona w klimacie wojennym. Naszym celem jest rozbudowa bazy wojskowej, szkolenie żołnierzy, a następnie wykonywanie zadań, polegających na atakowaniu przeciwników lub przejmowaniu ich terytorium. Gra wyróżnia się bardzo szczegółową grafiką, prezentującą rozmaite kompleksy wojskowe, hangary, silosy, a także klasy wojskowe. Do wyboru mamy jedno z sześciu państw (USA, Rosja, Wielka Brytania, Niemcy, Chiny, Iran), które wyróżniają się unikalnym wyglądem baz oraz umiejętnościami wojsk.

Główne cechy Modern War to m.in.: rozbudowana kamapania dla jednego gracza, potyczki sieciowe ze znajomymi, ponad 100 jednostek lądowych, morskich i lotniczych do wyboru, ponad 60 militarnych budynków do kupienia i wybudowania, ponad 300 rozmaitych misji i 200 zadań do wykonania, ponad 60 osiągnięć zintegrowanych z usługą Game Center i 50 dekoracji. Ponadto możemy budować takie struktury jak fabryki, bunkry, elektrownie czy cysterny. Ciekawą opcją jest możliwość zaproszenia znajomych, aby wspólnymi siłami zlikwidować oddziały wroga. Nie zabrakło przy tym rozbudowanej i wciągającej fabuły.

Gra posiada również elementy RPG. Rozbudowując bazy i jednostki otrzymujemy złoto, za które możemy kupić nowe klasy żołnierzy lub kolejne budynki. Za wykonywanie zadań otrzymujemy ponadto punkty doświadczenia, a także złoto, które możemy później wymienić na pieniądze. Wraz z rozwojem bazy obserwujemy nie tylko nowe umiejętności żołnierzy (zwiadowca, komandos, snajper) lecz także nowy wygląd budynków i wojska.

Modern War w najnowszej wersji otrzymał: poprawę szybkości ładowania bazy przeciwnika, zlikwidowanie błędy związanego z niewłaściwym odmierzaniem czasu w trybie Factions vs Factions.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0