IphoneGryMonsters University: Catch Archie

Monsters University: Catch Archie Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla dzieci
Producent:
Disney
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
45.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
453

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • wciągająca zabawa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Monsters University: Catch Archie to zabawna gra zręcznościowa, oparta na wydarzeniach z najnowszej produkcji animowanej Pixara o nazwie Uniwersytet Potworny. Gra rozpoczyna się w momencie, gdy Mike Wazowski spędza swój pierwszy dzień w na uniwersytecie. Kiedy do jego pokoju niespodziewanie trafia James Sullivan, który później stanie się jego najlepszym przyjacielem, niespodziewanie maskotka należąca do drużyny Mike'a zostaje skradziona przez płochliwą świnkę Archie.

Gracz wciela się w postać Wazowskiego, którego zadanie polega na odebraniu maskotki. W przeciwieństwie do bajki, w grze nie będzie to jednak proste zadanie. Świnka bowiem jest nieprzewidywalna i szybka, przez co gracz będzie musiał wykazać się zręcznością i dobrym refleksem.

Monsters University: Catch Archie posiada prześliczną, trójwymiarową grafikę, wzorowaną na filmowej animacji Uniwersytet Potworny. W trakcie pogoni za Archim, będziemy omijać rozmaite przeszkody, przeskakiwać, a także robić wślizgi pod pułapkami. O ile w bajce pogoń trwała zaledwie kilka minut, tak twórcy przygotowali dla graczy 10 rozbudowanych misji, różniących się scenerią oraz poziomem zaawansowania napotykanych przeszkód.

Ponadto do dyspozycji oddano 3 grywalne postaci znane z animacji: Mike, Sulley oraz Squishy. W trakcie pogoni przyjdzie nam dodatkowo zbierać rozmaite przedmioty, posiadające specjalne właściwości (np. zwiększona prędkość, dodatkowy czas itp.). Monsters University: Catch Archie dostępna jest całkowicie za darmo i bez reklam.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0