IphoneGryMy Horse

My Horse Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
NaturalMotion
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
102 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
734

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • duże możliwości rozwoju i opieki nad końmi
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Czy marzyliście kiedyś o założeniu własnej stadniny koni i opiekowaniu się tymi pięknymi zwierzętami? My Horse umożliwia spełnienie tego marzenia, serwując użytkownikom iPhone'a wyjątkową zabawę we właściciela koni, którego praca polegać będzie na opiece, karmieniu, a także tresowaniu, a następnie pokazywanie swoich osiągnięć wśród znajomych. Gra wymaga od gracza cierpliwości oraz poznania wszystkich elementów, gwarantujących prawidłowy rozwój zwierząt.

Łącznie do dyspozycji otrzymamy 8 zróżnicowanych ras koni, różniących się nie tylko wyglądem, lecz także zachowaniem, odmiennym sposobem żywienia, tresowania i opieki. Zwierzęta podatne są również na różnego rodzaju kontuzje i choroby, dlatego regularnie należy się nimi opiekować, nie dopuszczając do ich osłabienia. Na uwagę zasługuje w pełni trójwymiarowe środowisko, zaawansowana oprawa graficzna i animacja koni. Podstawowy trening i żywienie to jeden z wielu elementów rozgrywki. Wraz z rozwojem naszych zwierząt, będziemy mogli wystawiać je na różnego rodzaju turnieje, a nawet na mistrzostwa świata w skokach przez przeszkody. Zanim to jednak nastąpi czeka nas sporo pracy nad konikami.

My Horse dostępny jest do pobrania za darmo, jednak zawiera również system mikropłatności, umożliwiając zakup dodatkowych elementów ułatwiających tresurę. Nie zabrakło przy tym elementów społecznościowych – możemy chwalić się wśród znajomych swoją stadniną, a nawet rywalizować w turniejach o tytuł najlepszego konia. W najnowszej wersji dodano ponadto możliwość dzielenia się swoimi rekordami przy użyciu Twittera.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0