IphoneGryMy Town 2

My Town 2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Booyah, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
45.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
372

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duże możliwości strategiczne
  • ładna oprawa graficzna
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

My Town 2 to kontynuacja popularnej gry strategicznej, będącej jedną z najbardziej rozbudowanych tytułów dla iPhone'a. Wcielamy się w rolę burmistrza miasta, którego zadanie polega na rozbudowie początkowo małego terenu, zamieszkiwanego przez niewielką liczbę mieszkańców. Wraz z dokonywaniem kolejnych inwestycji będziemy zarabiać pieniądze, które przełożą się na dalszą rozbudowę miasta, a co się z tym wiąże, większą liczbę mieszkańców. Celem gry jest stworzenie unikalnej metropolii, w której znajdziemy zarówno kompleksy mieszkań, apartamentów, sklepów oraz różnego rodzaju atrakcji dla nowych lokatorów.

My Town 2 charakteryzuje się bardzo szczegółową oprawą graficzną, intuicyjnym sterowaniem dotykowym, szeregiem funkcji pozwalających na rozbudowę oraz ogromnymi możliwościami upiększania miasta. Zaletą jest duża baza popularnych budowli i mieszkań, opartych o prawdziwe miasta, dzięki czemu w zależności od regionu w którym mieszkamy, możemy stworzyć własne miasto marzeń, nawiązujące do realnego odpowiednika. Do dyspozycji oddano szereg dekoracji dla budynków, możliwość budowy restauracji, apartamentów, wieżowców, a nawet firm zarabiających pieniądze dla naszego miasta.

Oprócz regularnego rozwoju naszego terytorium, gracze otrzymają różnego rodzaju wyzwania, jak np. wybudowanie określonych budynków w wyznaczonym czasie lub miejscu, za które można zarobić dodatkowe bonusy i pieniądze. Nie zabrakło również unikalnych atrakcji takich jak plac zabaw dla dzieci, parki rozrywki, a nawet banki, gdzie mieszkańcy mogą zdeponować swoje oszczędności. W najnowszej wersji ulepszono przede wszystkim nawigację po menu, a także usprawniono funkcje społecznościowe, gdzie możemy przesyłać znajomym rozmaite prezenty zdobyte w naszej grze.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0