IphoneGryNeed for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Electronic Arts
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
637 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
438

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • dopracowany model jazdy
  • duża liczba samochodów
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Need for Speed Most Wanted to jedna z najlepszych gier wyścigowych dostępnych również na iPhone'a. Omawiana tu wersja zawiera wszystkie elementy rozgrywki obecne w wersji na PC i konsolach stacjonarnych. Dużą zaletą jest szybkość, dopracowany model jazdy, duża liczba samochodów do zdobycia oraz zróżnicowane tryby zabawy, umożliwiające zarówno rywalizację z wirtualnym jak również z prawdziwym przeciwnikiem w trybie online. Ponadto na uwagę zasługuje zaawansowana oprawa graficzna oraz naturalne dźwięki silnika, odpowiadające rzeczywistości.

Dodatkowe cechy Need for Speed Most Wanted: duża ilość samochodów z prawdziwych wyścigów (m.in. SRT Viper GTS, Porsche 911 Carrera S czy Hummer H1 Alpha), rozbudowany model jazdy, dostosowany do prawdziwych doznać panujących w trakcie wyścigów ulicznych, integracja z usługą Origin – możliwość wyszukiwania znajomych grających na różnych platformach, rywalizacja z innymi graczami w celu podnoszenia umiejętności na torze, dostęp do ponad 40 samochodów z możliwością ich rozbudowy, intuicyjne sterowanie dotykowe, obecność zniszczeń wozów w trakcie zderzenia z zachowaniem naturalnej fizyki pojazdów i płynnej animacji, możliwość zdobywania tzw. Speed Points za wygrane turnieje, w celu odblokowania nowych samochodów.

Zmiany w najnowszej wersji Need for Speed Most Wanted: dostęp do dwóch nowych samochodów na starcie (Marussia B2 oraz Pagani Zonda R), 2 nowe turnieje z serii Hot Rides, nowe pojazdy dostępne są od teraz w określonych dniach – np. Hummer H1 Alpha czy Pagani Huayra dostępne są tylko przez tydzień.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0