IphoneGryNinJump

NinJump Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Backflip Studios
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
17.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
351

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • ładna oprawa graficzna
  • przyjemna oprawa dźwiękowa
Minusy:
  • brak

NinJump to uzależniająca gra zręcznościowa, która potrafi zabrać wiele godzin z życiorysu. Wcielamy się w postać zwinnego wojownika Ninja, którego misja polega na wdrapaniu się na wysoki mur. Nie będzie to łatwe zadanie, jednak z pomocą przychodzi gracz. Wojownik automatycznie biegnie po murze z lewej lub prawej strony ekranu w górze, zaś naszym zadaniem jest przeskakiwanie pojawiających się po drodze przeszkód. Należy pamiętać, że jeśli Ninja zetknie się z jakimkolwiek obiektem na murze, to automatycznie spada i musimy zaczynać rozgrywkę od nowa. Natomiast jeśli zetkniemy się z przeszkodami w momencie skoku, to nasz wojownik zręcznie poradzi sobie z problemem, używając swojego miecza.

NinJump wymaga zręczności i precyzji. Aby przeskoczyć na drugą stronę muru, wystarczy w odpowiednim momencie wcisnąć ekran iPhone w miejscu skoku. W momencie zlikwidowania trzech identycznych typów przeciwnika, nasz Ninja otrzymuje specjalny bonus, pozwalający mu na wyższe skoki. Po drodze omijać będziemy m.in. natrętne wiewiórki, wściekłe ptaki, wrogich ninja, eksplodujące bomby czy rzucane w naszym kierunku gwiazdki. Po każdej turze zliczana jest wysokość, na jaką wspiął się nasz bohater, zaś rekordem punktowym możemy się dzielić ze znajomymi za pośrednictwem Facebooka, Twittera czy emaila.

Dodatkowe cechy NinJump: ładna oprawa graficzna, klimatyczna, japońska ścieżka dźwiękowa, duża ilość rozbudowanych misji w różnych sceneriach, intuicyjne sterowanie dotykowe, grafika zoptymalizowana pod kątem urządzeń iPhone 4 i nowszych z wyświetlaczem retina, zapraszanie znajomych do gry i rywalizacja o punkty.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0