IphoneGryNitro Nation Drag Racing

Nitro Nation Drag Racing Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Creative Mobile Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
71 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
406

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • duża ilość trybów rozgrywki
  • licencjonowane samochody
  • rozbudowany tryb sieciowy
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Nitro Nation Drag Racing to jedna z najlepszych gier wyścigowych na iPhone'a. Wyróżnia się dużą grywalnością, olśniewającą grafiką trójwymiarową oraz dostępem do ponad 50 licencjonowanych samochodów, znanych z profesjonalnych torów wyścigowych. Gra umożliwia zakup własnego samochodu, a następnie rozwijanie jego parametrów, poprzez dokupowanie różnego rodzaju dodatków (silnik, opony, specjalne przyspieszenie). Mając już wymarzony pojazd możemy stanąć do rywalizacji z kilkoma milionami graczy, którzy bezustannie ścigają się na oficjalnych serwerach gry.

Do dyspozycji mamy wyścig na długość 1/4 lub 1/2 mili, standardową potyczkę jeden na jednego, dostęp do profesjonalnej ligi, gdzie na trasie startuje aż 10 pojazdów, a nawet tryb pozwalający sterować samochodem przeciwnika i odwrotnie. Wśród najlepszych sportowych wozów znanych z prawdziwych wyścigów warto wyróżnić takie perełki jak BMW M3, Skyline GT-R, a nawet klasyczny Mustang 69. Łącznie w Nitro Nation Drag Racing czeka na graczy 10 dużych turniejów, zaś wygranie wszystkich pod rząd gwarantuje dostęp do nowych pojazdów i ulepszeń.

Dodatkowe cechy Nitro Nation Drag Racing: intuicyjne sterowanie dotykowe, umożliwiające w trakcie wyścigu uruchomienie specjalnego przyspieszenia, możliwość rywalizacji z graczami online, zapraszanie do gry i dołączanie do już istniejącej, dostęp do grupy dyskusyjnej, na której można wymieniać się poradami z innymi graczami, dostęp do achievementów, motywujących do ukończenia wyścigu w określony sposób, możliwość przetestowania samochodu przez zakupem lub zamontowaniem nowych ulepszeń, wybór pomiędzy amatorską, a profesjonalną ligą, dzięki czemu każdy bez względu na doświadczenie może rozpoczać zabawę, specjalni bossowie do pokonania na torze, gwarantujący dostęp do nowych wyzwań.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0