IphoneGryOverkill

Overkill Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Craneballs Studios LLC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
96.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
429

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • rozbudowane tryby zabawy
  • wciągająca zabawa
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Overkill to rozbudowana sieciowa gra z gatunku strzelanin, przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby, którą można pobrać całkowicie za darmo. Cel misji jest jeden: pozostać na placu boju pokonując innych graczy. Kilka milionów graczy na całym świecie gwarantuje zabawę na wysokim poziomie każdego dnia. Do dyspozycji oddano zróżnicowane tryby rozgrywki: m.in. Survival Mode, gdzie należy jak najdłużej pozostać niepokonanym. Oprócz tego co tydzień dostępne są unikalne turnieje sieciowe, które gwarantują zdobycie unikalnych broni i dodatków dla najlepszych.

Dodatkowe cechy Overkill: rozbudowane tryby rozgrywki dla jednego gracza – m.in. eliminacja kolejnych fal przeciwników w piąciu odrębnych lokacjach; dostęp do ponad 120 kombinacji broni; multiplatformowość rozgrywki (można rywalizować z użytkownikami systemu Android); 30 rang do zdobycia na czele z Generałem; 18 broni z możliwości rozbudowy; duża liczba odmiennych przeciwników; rewelacyjna fizyka oraz animacja postaci; 84 achievementy do zdobycia oraz 9 globalnych tablic z wynikami najlepszych; duża ilość krwi oraz eksplozji; klimatyczna muzyka i efekty dźwiękowe; szczegółowe statystyki postaci (ilość zabójstw, strzałów w głowę, celność itp.).

Zmiany w najnowszej wersji Overkill: wsparcie dla systemu iOS 7; nowy tryb rozgrywki sieciowej, pozwalający na zdobycie większej liczby punktów; ulepszona grafika oraz sklep; poprawa błędów z poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0