IphoneGryPAC-MAN Lite

PAC-MAN Lite Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
NAMCO BANDAI Games
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9.7 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
305

Nasza ocena:

Lukasz
3
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • intuicyjne sterowanie
Minusy:
  • dostępność tylko pierwszej misji
  • brak polskiej wersji językowej

PAC-MAN Lite to specjalnie zaprojektowana na urządzenia mobilne, konwersja kultowej gry Pac-Man, znanej z czasów 8-bitowych komputerów i konsol. Wcielamy się w żółtą kulkę, której celem jest eksploracja labiryntów i zjadanie groszków porozrzucanych po planszy. Zadanie polega na oczyszczeniu całej areny i jednocześnie niedopuszczenie do tego, aby zjadły nas porozmieszczane w tunelach duchy.

W wybranych miejscach zamiast małych groszków możemy połknąć większe, które zagwarantują nam chwilową nietykalność. Przez ten czas możemy połykać równiez duchy, co zaowocuje dodatkowymi punktami. Należy jednak uważać, gdyż zjedzenie ducha spowoduje, że powróci on na miejsce z którego zaczynał rozgrywkę, a więc nie można pozbyć się przeciwników na zawsze.

PAC-MAN Lite został wzbogacony o nowe, intuicyjne sterowanie dotykowe, dzięki zawartej na ekranie gałce, wzorowanej na klasycznym joysticku z lat 90-tych. Dostępna jest pierwsza misja, oryginalnie przeniesiona z pierwowzoru. Oprócz wyczyszczenia planszy, będziemy musieli również zbierać rozmaite owoce, gwarantujące większą ilość punktów. Ponadto dodatkowe życie otrzymujemy po przekroczeniu 10 tys. punktów, zaś po zakończeniu rozgrywki możemy zapisać swoje wyniki w rankingu światowym.

Najnowsza wersja PAC-MAN Lite otrzymała wsparcie dla iPhone'a 5 oraz systemu iOS 6.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0