IphoneGryPacific Rim

Pacific Rim Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Reliance Big Entertainment UK Private Ltd
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
265 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
405

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • intuicyjna obsługa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Pacific Rim dla użytkowników iPhone'a, to zręcznościowa pozycja, będąca połączeniem bijatyki z grą akcji. Tytuł nawiązuje do kinowego hitu o tym samym tytule, dzieki czemu fani szybko odnajdą się w fabule i założeniach rozgrywki. Tytuł powstał przy współpracy WB Pictures oraz Legendary Pictures, a także Guillermo del Toro. Zadaniem gracza jest prowadzenie robotów bojowych znanych jako Jaegers, w celu ochrony planety przez ogromnymi kreaturami o nazwie Kaiju. Dzięki wsparciu filmowych wytwórni, gra charakteryzuje się szczegółową grafiką 3d, dopracowaną animacją i mnogością efektów specjalnych, które zadowolą każdego miłośnika ładnej oprawy graficznej.

Pacific Rim cechuje się ciekawymi trybami rozgrywki. Podstawowy tryb – Story Mode – oferuje ponad 30 zróżnicowanych misji, w których głównym celem będzie walka z olbrzymimi kreaturami w bezpośredniej walce na śmierć i życie. Custom fight Mode pozwala z kolei na wybór ulubionego Jaegera, a następnie eliminację kolejnych Kaiju. W trybie Survival Mode zadaniem gracza będzie odpieranie kolejnych fal przeciwników przy użyciu samodzielnie skonstruowanego Jaegera. Zapisane wyniki trafiają następnie do globalnej tablicy rekordów, dzięki czemu możemy bezustannie rywalizować z innymi graczami online i podnosić własne umiejętności bojowe.

Niewątpliwą zaletą Pacific Rim jest możliwość tworzenia unikalnych maszyn bojowych. Możemy kupowac nowe pancerze, unikalne bronie, a nawet zmieniać wygląd robotów. Do dyspozycji mamy aż 9 różnych Jaegerów. Każdy z nich cechuje się odmiennym stylem walki, które można dopasować do strategii przeciwników. Dzięki temu walka nie jest monotonna i za każdym razem przed graczem pojawiają się nowe wyzwania. W najnowszej wersji gry pojawił się nowy Jaeger o nazwie Brawler Yukon, a także poprawiono drobne błędy techniczne i pracę kamery.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0