IphoneGryPimple Popper Lite

Pimple Popper Lite Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Room Candy Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
33.7 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
409

Nasza ocena:

Lukasz
2,5
Plusy:
  • ciekawy pomysł
  • oryginalne sterowanie
Minusy:
  • na dłuższą metę nudzi

Pimple Popper Lite to nietuzinkowa gra dla użytkowników iPhone'a, polegająca na wyciskaniu pryszczy. Rozgrywka podzielona jest na szereg misji, różniących się twarzami osób którym musimy pomóc, a także rodzajami pryszczy, wymagających odpowiedniego podejścia. Tak jak w rzeczywistym świecie, tak i tutaj gracz będzie musiał bardzo powoli i ostrożnie podejść do kwestii oczyszczania twarzy. Gra wyróżnia się bardzo nastrojową oprawą audiowizualną, pomysłowym sterowaniem oraz dużą liczbą zadań do wykonania.

Aby usunąć pryszcza, należy dokonać zbliżenia na twarz, a następnie dotknąć dwoma palcami ekran w taki sposób, aby palce stykały się z górną i dolną częścią wrzoda, którego następnie musimy powoli ściskać do środka, aby wyleciała ropa i twarz mogła się zagoić. Niejednokrotnie czynność ta będzie się wiązać z bólem naszej postaci, dlatego musimy wykazać się cierpliwością.

Cechy Pimple Popper Lite: 4 typy pryszczy do wyciskania (czarne, białe, brązowe, a także strupy) wymagające odmiennego podejścia do zabiegu, 12 zróżnicowanych twarzy różniących się częstotliwością pryszczy, losowo generowane pryszcze gwarantujące odmienną rozgrywkę za każdym razem gdy powtarzamy misję, integracja z usługą Game Center i możliwość potyczki w trybie multiplayer ze znajomymi – wygrywa ten kto wyciśnie jak najwięcej pryszczy w określonym czasie, dostępność ciekawych mini gier – m.in. dopasowywanie tych samych rodzajów pryszczy czy używanie maści leczniczej w gojących się miejscach.

Najnowsza wersja Pimple Popper Lite otrzymała: nową mini grę o nazwie Pimple Blast oraz dwie nowe twarze do wyciskania pryszczy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0