IphoneGryPITFALL!

PITFALL! Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Activision Publishing, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
49 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
346

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • ładna oprawa graficzna
  • dynamiczna rozgrywka
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

PITFALL! to bardzo wciągająca gra zręcznościowa, która nawiązuje do kultowej gry o tym samym tytule, wydanym jeszcze na komputery 8-bitowe. W przeciwieństwie jednak do oryginału, omawiana tu produkcja doczekała się szeregu zmian, które już po kilku minutach uzależniają na długie godziny. Wcielamy się w postać poszukiwacza przygód imieniem Harry, który musi uciekać przed wieloma niebezpieczeństwami, które czekają na niego w dżungli. Gra nawiązuje do popularnej serii gier Temple Run. Nasz bohater biegnie automatycznie do przodu, zaś zadaniem gracza jest omijanie wszelkiego rodzaju pułapek napotkanych na drodze i jednocześnie zbieranie bonusów w postaci gwiazdek i innych poukrywanych na planszy przedmiotów.

Dużą zaletą PITFALL! jest różnorodność. Widoczne jest to w postaci zmieniającej się kamery. Na początku rozgrywki prezentuje akcje po skosie, aby w pewnym momencie znaleźć się za plecami naszego bohatera. Na uwagę zasługuje również starannie wykonana oprawa graficzna, dynamizm prezentowanej akcji oraz zmieniające się w czasie rzeczywistym tereny. Na początku bohater biegnie przez dżunglę pokrytą wodospadem i skałami. Do dyspozycji mamy skoki oraz wślizg pod przeszkodami. W dalszej części znajdziemy się wśród opustoszałej wioski, w mrocznych jaskiniach, a także natrafimy na węże, liny na które możemy wskoczyć w celu ominięcia przepaści. Kolejnym bonusem są dzikie zwierzęta, które możemy czasowo dosiąść aby zgarnąć większą ilość bonusów.

Pomiędzy rozgrywką możemy przejść do wirtualnego sklepiku, w którym czeka na nas duża liczba ubrań oraz dodatkowych zdolności (m.in. szybszy bieg, odporność na przeciwników, mikstury leczące). Ponadto dodano integrację z Facebookiem oraz Twitterem, gdzie możemy rywalizować o punkty ze znajomymi. W najnowszej wersji PITFALL! dodano również wsparcie dla systemu iOS 7, a także usprawniono oprawę audiowizualną.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0