IphoneGryPlague Inc.

Plague Inc. Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Ndemic Creations
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
46.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
550

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • sporo możliwości zniszczenia świata
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Plague Inc. to rozbudowana gra, stanowiąca połączenie symulatora w czasie rzeczywistym ze strategią, której celem jest zniszczenie całego świata. Do naszej dyspozycji oddano sporo możliwości, pozwalających na zakończenie życia na planecie. Możemy rozprzestrzeniać plagi, choroby i rozmaite wirusy w poszczególnych krajach. Głównym przeciwnikiem są mieszkańcy Ziemi, którzy robią wszystko, aby nie dopuścić do naszego zwycięstwa. Gra oferuje zaawansowane możliwości, intuicyjne sterowanie oraz bardzo ładną grafiką przedstawiającą kulę ziemską, na której bezustannie zachodzą zmiany po wprowadzeniu śmiertelnego wirusa.

Plague Inc. wyróżnia się szczegółowym przedstawieniem rozmaitych chorób i zachowań ludzkich. Dzięki zawarciu funkcjonalnego samouczka, możemy wnikliwie poznać oś fabularną rozgrywki. Cechuje się zaawansowaną sztuczną inteligencją mieszkańców, dzięki czemu poziom trudności rozgrywki zwiększa się stopniowo, stanowiąc wyzwanie. Gracz otrzymuje dostęp do 12 różnych typów chorób, infekcji i plag, które może rozwijać wraz z postępem rozgrywki i zarażeniem kolejnych państw. Do dyspozycji oddano ponad 50 rzeczywistych krajów, gdzie możemy śledzić setki zachodzących zmian ewolucyjnych oraz wydarzeń na świecie pod wpływem rozprzestrzeniającego się wirusa. Ponadto gra oferuje Osiągnięcia (Achievements) oraz rankingi punktowe, które zapisują się w sieci. 

Najnowsza wersja Plague Inc. zawiera:

- nową definicję wirusów Mutation 6,
- dostęp do Speed Runów (poradniki pokazujące przejście gry na czas),
- CDC – możliwość porównywania dostępnych w grze wirusów z Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom (prawdziwą agencją, zajmującą się zapobieganiem, monitoringiem i zwalczaniem chorób w Stanach Zjednoczonych).


Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0