IphoneGryPlants vs. Zombies 2

Plants vs. Zombies 2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
PopCap
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
54.4 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
460

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duża liczba zróżnicowanych misji
  • poprawiona oprawa względem pierwowzoru
  • nowe możliwości obrony przeciwko zombiakom
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Plants vs. Zombies 2 to kontynuacja wciągającej gry logiczno – zręcznościowej, która opowiada o walce rozmaitych roślin ze zombiakami. Założenia rozgrywki pozostały niezmienione, jednak gra doczekała się wielu udoskonaleń systemowych, odświeżonej oprawy audiowizualnej oraz bardziej zróżnicowanych misji. Zadanie gracza polega na pokonywanie kolejnych fal przeciwników, którzy za wszelką cenę chcą przejść z prawej strony ekranu do naszej bazy znajdującej się po drugiej stronie.

Aby tego dokonać, gracz otrzymuje nowe roślinki, posiadające zdolności eksterminacji nieproszonych gości. Te składają się na kilka rodzajów – jedne strzelają pociskami, inne wybuchają lub torują drogę zombiakom przez dłuższą chwilę. Gra kończy się w momencie, gdy przeciwnicy dotrą na drugą stronę. Wraz z pokonywaniem kolejnych przeciwników, otrzymamy dostęp do ulepszeń dla naszych roślinek (np. szybsze wystrzały, większa wytrzymałość), co pomoże w przejściu kolejnych misji.

Zaletą Plants vs. Zombies 2 jest duża liczba misji, kolorowa oprawa graficzna oraz duża grywalność i stopniowo wzrastający poziom trudności. W kolejnych misjach dochodzą kolejne typy przeciwników, które potrafią bronić się przeciwko naszym roślinkom. Ważne jest zatem umiejętne wykorzystywanie dostępnej broni (np. wybuchające roślinki dobrze sprawują się na większe grupki). Nie zabrakło również zombiaków nawiązujących do motywów tematycznych (np. piraci z karaibów czy lokacje w Starożytnym Egipcie). Gra wciąga na długie godziny, sterowanie dotykowe jest bardzo wygodne, a ponadto co pewien czas możemy ulepszać dostępny arsenał.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0