IphoneGryPlants vs. Zombies

Plants vs. Zombies Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
PopCap
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
73.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
291

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • ładna oprawa graficzna
  • duża ilość misji
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Plants vs. Zombies to jedna z najpopularniejszych gier zręcznościowo – logicznych, dostępnych na iPhone'a. Celem gracza jest ochrona posiadłości, która została zaatakowana przez hordy niebezpiecznych zombie. Przeciwnicy różnią się od siebie unikalnymi zdolnościami, np. jedni są szybsi, inni odporni na wybrane żywioły. Gra przedstawiona jest z perspektywy 2d. Z lewej strony ekranu znajduje się nasza posiadłość, natomiast kolejne fale przeciwników pojawiają się z prawej strony. Aby przejść misję pomyślnie, należy zlikwidować wszystkich zombiaków, zanim dotrą na drugi koniec planszy.

Do dyspozycji gracza oddano kilka odmian roślin, które po zasadzeniu w ogródku przed domem, rozpoczną zmasowany atak na pojawiające się zombie. Najpierw należy jednak zabrać określoną ilość promieni słonecznych, dzięki którym nasze roślinki rozkwitną. Wraz z rozwojem gry, otrzymamy coraz mocniejszych pomocników – np. rośliny strzalające do zombie nasionami, zatrzymujące na dłuższy czas wrogów przed pójściem do przodu, a nawet pomidory, które są w stanie wybuchać przy dużych skupiskach przeciwnika. Plants vs. Zombies posiada następujące cechy:

- ponad 50 zróżnicowanych misji w kampanii fabularnej dla jednego gracza (rozgrywane w dzień, w nocy, na basenie, we mgle, na dachu itp.),
- możliwość powtarzania misji z poziomu trybu Quick Play, duża ilość różnorodnych przeciwników (np. odporne na wybrane ataki, szybsze lub silniejsze),
- 9 unikalnych poziomów, na których znajdziemy m.in. zombie ukrywające się w wazach,
- ulepszona inteligencja przeciwników,
- ponad 49 przedmiotów do zebrania oraz monet pozwalających na zakupy silniejszych pomocników,
- 44 nowe achievementy, motywujące do ukończenia misji w niestandardowy sposób,
- dodatkowe pakiety monet – możliwość zakupu do 600 tysięcy monet z poziomu menu głównego gry.

Plants vs. Zombies w najnowszej wersji otrzymał: pełne wsparcie dla wyświetlaczy Retina, gwarantujących jeszcze ładniejszą grafikę, kompatybilność z systemem iOS4 i nowszym, a także mnóstwo ulepszeń wydajności i poprawek.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0