IphoneGryPou

Pou Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla dzieci
Producent:
Paul Salameh
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
18.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
1690

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • duża ilość dostępnych zabaw z Pou
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Pou to gra stworzona specjalnie dla dzieci, stanowiąca połączenie symulatora życia z elementami RPG w stylu słynnego w latach 90-tych Tamagochi oraz wielu innych gier zawartych w aplikacji. Przygodę zaczynamy od urodzin małego Pou – słodkiego stworka, który wymaga opieki. Gra kończy się w momencie śmierci bohatera, dlatego naszym zadaniem jest stałe zajmowanie się Pou na wiele dostępnych sposobów. Ciekawostką jest fakt, że życie Pou uzależnione jest od interakcji w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że jeśli wyjdziemy z gry na dłuższy czas, a następnie wrócimy do zabawy, to statystyki naszego bohatera ulegną osłabieniu.

Opieka nad Pou przebiega na kilka etapów. Musimy go karmić, leczyć jeśli jest chory, regularnie myć oraz bawić się z nim. Za regularne wykonywanie zadań otrzymujemy monety, które następnie możemy wydać w wirtualnym sklepie. Tutaj też możemy zakupić nowe ubranka, mydła, nowe jedzenie, a także tapety do pokoju w którym mieszka Pou. U góry ekranu mamy w kolejności takie elementy jak: ilość monet, wskaźnik głodu, stan zdrowia, czystość oraz chęć do zabawy. Szczególnie rozbudowaną funkcją jest ta ostatnia.

Do wyboru mamy szereg interesujących gier, które polepszają kondycję Pou, zaś poza możliwością zdobywania monet, rozwijamy także punkty doświadczenia, przekładające się na kolejne levele. Wśród najpopularniejszych gier warto wymienić piłkę nożną – Pou staje na bramce, zaś naszym zadaniem jest strzelić piłką we wskazanym punkcie, poprzez przesunięcie palcem po ekranie wzdłuż bramki.

Jazda na deskorolce wymaga zręczności przy przeskakiwaniu przepaści – dostępny jest podwójny skok poprzez naciśnięcie ekranu smartfona – a także omijaniu pojawiających się przeszkód. Tutaj również musimy równolegle zbierać monety obecne na drodze. Nie zabrakło również gry nawiązującej do Bejeweled – musimy usuwać z planszy jak najwięcej Pou tego samego koloru, przy stale upływającym czasie.

Dodatkowe funkcje umożliwiają robienie zdjęć w trakcie gry i zapisywanie w pamięci iPhone'a, włączenie mikrofonu i rozmowa z Pou, który po chwili powtórzy nasze słowa (również w języku polskim), zdobywanie achievementów i specjalnych przedmiotów (np. za strzelenie określonej liczby bramek, lub przejechanie ponad 1000 metrów deskorolką), a także zabawa ze znajomymi online.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0