IphoneGryPrince of Persia Classic

Prince of Persia Classic Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Ubisoft
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
223 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
410

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • duża grywalność
  • kilka trybów zabawy (m.in. klasyczny poziom trudności)
  • odświeżona grafika względem pierwowzoru
Minusy:
  • brak

Prince of Persia to kultowa gra zręcznościowa stworzona we wczesnych latach 90-tych, która wyznaczyła nowy kierunek rozwoju platformówek. Po kilkunastu latach wydano odświeżoną wersję gry pod nazwą Prince of Persia Classic, w którą wreszcie mogą zagrać użytkownicy iPhone'a. Podstawowe założenia rozgrywki pozostały niezmienione względem pierwowzoru. Zarówno poziom trudności, prowadzenie akcji jak również wygląd korytarzy, pułapek i przeciwników jest praktycznie niezmieniony. Na uwagę zasługuje jednak całkowicie odświeżona oprawa audiowizualna, dostosowana do dzisiejszych standardów. Mimo tego, że akcja gry wciąż jest prezentowana z perspektywy 2d, to jednak możemy podziwiać szczegółowe i w pełni trójwymiarowe środowisko, przepiękne tła i widoki.

Prince of Persia Classic umożliwia graczom wcielenie się w tytułowego Księcia Persji, którego zadanie polega na uratowaniu księżniczki z rąk złego Sułtana. Zadanie nie będzie jednak proste, bowiem mamy na to tylko 60 minut czasu rzeczywistego. Po drodze będziemy unikać różnego rodzaju przeszkód, zapadni, kolców, przepaści, a także przeciwników. W momencie napotkania wroga, po wcześniejszym zdobyciu miecza w pierwszej misji, rozpoczyna się walka jeden na jednego. Możemy zostać trafieni maksymalnie 3 razy po czym następuje śmierć. Warto dodać, że walka wymaga od nas precyzji i cierpliwości, bowiem niemożliwe jest swobodne ominięcie przeciwnika.

Prince of Persia Classic w wersji dla iPhone'a zawiera 3 tryby rozgrywki. Normal Mode to standardowy tryb fabularny, pozwalający na spokojne poznanie gry. Time Attack to klasyczny tryb z włączonym czasem ustalonym na 60 minut. Survival z kolei to zupełnie nowy tryb dla wymagających graczy – mamy tylko jedno życie i 60 minut na uratowanie księżniczki.

Dodatkowe cechy Prince of Persia Classic: rozbudowane levele, wymagające od gracza cierpliwości i precyzji, olśniewająca grafika HD, integracja z usługą Game Center (publikacja rekordów na globalnej tablicy wyników) oraz Facebokiem, dostęp do achievementów i możliwość dzielenia się nimi poprzez emaila lub serwis Facebook.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0