IphoneGryPrince of Persia The Shadow and the Flame

Prince of Persia The Shadow and the Flame Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Ubisoft
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
46.8 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
311

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • rozbudowana kampania fabularna
  • intuicyjne sterowanie
  • odświeżona grafika
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Prince of Persia The Shadow and the Flame to kolejna część popularnej serii gier platformowych z uniwersum Prince of Persia. Omawiany tu tytuł prezentuje całkowicie nową historię, utrzymaną jednak w klimacie pierwszej części, wydanej jeszcze pod koniec lat 80-tych. Mamy tutaj do czynienia z platformówką 2d, która dostarcza graczom rozbudowanych plansz pełnych pułapek, zapadni, wielopoziomowych budynków na które niejednokrotnie będziemy musieli się wspinać, a także dużej liczby przeciwników do pokonania. Całkowicie odświeżono przy tym oprawę wizualną, dostosowując ją do dzisiejszych standardów.

Dużą wagę w Prince of Persia The Shadow and the Flame przywiązano do sterowania dotykowego. Lewa część ekranu odpowiada za bieg do przodu, natomiast prawym kciukiem wykonujemy dodatkowe czynności takie jak skok czy kucnięcie. W momencie pojawienia się przeciwnika, szybkie wciskanie palcem spowoduje efektowne ataki, natomiast trzymając pojawiającą się ikonkę tarczy możemy się bronić. Dodatkową cechą takiego systemu walki jest konieczność odpowiedniego timingu. Oznacza to, że tuż po zablokowaniu ciosu jeśli wciśniemy atak w idealnym momencie, nasz bohater będzie mógł odpalić serię efektownych cięć mieczem. Po drodze zbierac będziemy również różnego rodzaju mikstury leczące, które pomogą w walce z kolejnymi wrogami.

Dodatkowe cechy Prince of Persia The Shadow and the Flame: rozbudowana kampania fabularna, oferująca 14 zróżnicowanych misji w 5 odmiennych lokacjach; szczegółowa oprawa graficzna i przepiękne trójwymiarowe środowisko w tle; rozbudowany system walki z możliwością zdobywania nowych broni i dodatkowych ataków; wybór pomiędzy klasycznym sterowaniem (wirtualny kontroler), a dotykowym; duża ilość akrobacji i trików przy ekploracji plansz; ciekawe achievementy do odkrycia; integracja rekordów z Facebookiem, a także możliwość zapisywania ich w globalnej tablicy rekordów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0