IphoneGryRayman 2: The Great Escape

Rayman 2: The Great Escape Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Gameloft
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
249 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
499

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duża grywalność i klimat
  • ładna oprawa graficzna
  • duża liczba zróżnicowanych misji
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Rayman 2: The Great Escape to kontynuacja przygód rozpoczętych w grze Rayman. Po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł z gatunku platformerów, jednak w przeciwieństwie do pierwowzoru, akcja została przeniesiona do w pełni trójwymiarowego świata. Wcielamy się w postać śmiesznego stworka imieniem Rayman. Nie posiada on korpusu, jednak ma bujną fryzurę, ręce i nogi, z których robi użytek poprzez przemierzanie rozległych krain i walkę z przeciwnikami. Glades of Dreams czyli świat zamieszkiwany przez naszego bohatera i jego przyjaciół, został opanowany przez złych piratów. Porwali oni większość mieszkańców oraz 4 magiczne maski o nazwie Polokus. Naszym zadaniem jest uwolnić przyjaciół, którzy w nagrodę obdarują nas nowymi mocami, a także odzyskać zagrabione skarby. 

Dodatkowe cechy Rayman 2: The Great Escape: 45 zróżnicowanych krain do odwiedzenia które są w pełni renderowane w 3d – wśród nich znajdziemy m.in. wodospady, głębokie jaskinie morskie, kryjówki piratów czy rozległe tereny porośnięte bujną trawą, duża ilość umiejętności specjalnych Raymana (m.in. bieganie, wspinaczka, pływanie, jazda na nartach wodnych, a nawet latanie przy użyciu śmigła, które Rayman wykonuje dzięki własnym uszom), duża ilość rozbudowanych zadań do wykonania (m.in. korzystanie z rakiet latających, surfowanie na desce po strumieniach lawy) oraz wiele sekretów do odkrycia (m.in. zebranie 1000 ukrytych skarbów oraz 4 magicznych masek).

W najnowszej wersji Rayman 2: The Great Escape wyeliminowano ponadto błędy, związane z niepoprawną kompatybilnością gry z systemem iOS 4.0.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0