IphoneGryRayman Jungle Run

Rayman Jungle Run Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Ubisoft
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
49.4 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
576

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • duża różnorodność misji
  • klimat i oprawa dźwiękowa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Rayman Jungle Run to kolejna część rewelacyjnej serii platformerów z uniwersum Raymana. Gra została dostosowana pod kątem możliwości najnowszych urządzeń z serii iPhone'a, co już na pierwszy rzut widać po przepięknej, bajkowej oprawie graficznej oraz bardzo profesjonalnej ścieżce dźwiękowej. Gra podobnie jak wydana na konsole stacjonarne Rayman Origins, powróciła w środowisko 2d, jednak na uwagę zasługują bardzo szczegółowe tła, niepowtarzalny humor oraz animacja głównego bohatera. Co więcej, wymagana jest od graczy duża zręczność oraz refleks, w celu zaliczenia poszczególnych misji na 100%.

Rayman Jungle Run oprócz dużej liczby zróżnicowanych misji, oferuje spore możliwości eksploracji. Jako Rayman – śmieszny stworek pozbawiony korpusu (jednak posiadający głowę, ręce i nogi) potrafi biegać, skakać, latać aktywując ze swoich uszek śmigło czy zdobywać moce specjalne, pozwalające na walkę z przeciwnikami. Po drodze zbierać będziemy rozmaite bonusy, w postaci monet oraz żółtych latających świetlików, które zostały pojmane przez wrogie siły. Na uwagę zasługuje również duża interakcja z otoczeniem – możemy dla przykładu pofrunąć w miejscach gdzie pojawia się wzbijająca się para, odbijać od liści w celu wyższego skoku czy z rozpędu przebiec do góry nogami określone wysepki.

Dodatkowe cechy Rayman Jungle Run: przepiękna grafika dostosowana do wyświetlaczy retina, nowe epickie światy do odkrycia, nowe zdolności specjalne, klimatyczna ścieżka dźwiękowa, przemodelowane i wygodne sterowanie dotykowe, możliwość odkrycia ekskluzywnych tapet z motywami z gry dla urządzeń iPhone, wsparcie chmury z możliwością zapisu kilku osobnych stanów gry, integracja z Game Center i globalną tablicą wyników.

Zmiany w najnowszej wersji Rayman Jungle Run: 20 nowych misji do pobrania za darmo, nowa lokacja Pirate Ship (Piracki Statek), umożliwiająca wykorzystanie nowych zdolności, nowy rozdział o nazwie Boss Plant – ucieczka przed ogromną rośliną która chce zjeść bohatera, nowy pakiet misji o nazwie Land of the Livid Dead.

Rayman Jungle Run nie obsługuje urządzeń iPhone 3G i starszych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0