IphoneGryReal Racing GTI

Real Racing GTI Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Firemint Pty Ltd
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
101 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
481

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • intuicyjny model jazdy
  • licencjonowane samochody
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Real Racing GTI to rozbudowana gra wyścigowa, posiadająca sporą ilość trybów rozgrywki. Cechuje się przepiękną grafiką, płynną animacją i starannie dopracowanym modelem jazdy. Umożliwia pojedynczy wyścig, pobijanie rekordów czasowych, zaawansowany tryb kariery, a nawet dodawanie własnych utworów do ścieżki dźwiękowej gry.

Zaletą jest duży wybór licencjonowanych samochodów marki Volkswagen, znanych z prawdziwych wyścigów oraz urozmaicone trasy. W przypadku wyboru standardowego wyścigu, możemy jednocześnie rywalizować z pięcioma innymi samochodami, natomiast tryb kariery umożliwia walkę o pozycję na trasach składających się z trzech okrążeń.

Dodatkowe cechy Real Racing GTI: dostępność achievementów, tabela wyników zintegrowana z usługą Game Center (opcjonalnie), grafika dostosowana do wyświetlacza retina, oferująca wysoką jakość kolorów i efektów oraz możliwość nagrywania powtórek i publikacji za pośrednictwem serwisu YouTube.

W przeciwieństwie do podobnych gier, na uwagę zasługuje oryginalne sterowanie pojazdem, którego sprowadzono do minimum. Domyślnie ustawiono funkcję automatycznego sterowania, zaś gracz poprzez wychylenie iPhone'a w wybranym kierunku błyskawicznie skręca. Co ciekawe, im mocniej wychylimy urządzenie, tym ostrzejszy zakręt jesteśmy w stanie przejechać płynnie.

W najnowszej wersji Real Racing GTI poprawiono błędy graficzne, jakie pojawiały się w 3-ciej generacji urządzeń z systemem iOS 5. Ponadto udostępniono darmową wersję demo gry Real Racing 1.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0