IphoneGryResident Evil 4: PLATINUM

Resident Evil 4: PLATINUM Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
CAPCOM
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
81.4 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
514

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • rozbudowana fabuła
  • oprawa av
  • klimat i liczne nawiązania do poprzednich części
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Resident Evil 4: PLATINUM to kompletna edycja gry Resident Evil 4, wydanej na platformy PC, PlayStation 2, Gamecube, PlayStation 3 oraz Wii. Edycja dla iPhone'a zawiera wszystkie dodatki znane z wersji na platformy stacjonarne, dodatkowe DLC, a także odświeżoną oprawę audiowizualną, nowe modele postaci, misje specjalne oraz przemodelowane sterowanie dotykowe.

Wcielamy się w postać Leona Kennedy, byłego policjanta z departamentu w Racoon City, który przeżył przygody opowiedziane w Resident Evil 2. Tym razem bohater wyruszył do Hiszpanii w poszukiwaniu porwanej córki prezydenta Stanów Zjednoczonych. Na miejscu okazuje się, że mieszkańcy miasteczka, gdzie ostatnio widziano poszukiwaną, zamiast pomóc Leonowi, zaczynają go atakować. Tym razem jednak nie mamy do czynienia z zombiakami, lecz tajemniczym kultem kryjącym się pod nazwą Los Illuminados. Niedługo po tym udaje się Leonowi odnaleźć Ashley, jednak czekać na nas będą niezliczone pułapki przygotowane przez mieszkańców oraz liczne zadania do wykonania w rozbudowanych lokacjach.

Akcja w Resident Evil 4: PLATINUM, w przeciwieństwie do poprzednich części, została przedstawiona zza pleców bohatera. Poruszamy się po w pełni trójwymiarowym środowisku, zaś naszym zadaniem jest przeżyć koszmar jaki czeka w hiszpańskiej wiosce i innych mrocznych lokacjach. Po drodze natrafimy na dużą ilość przeciwników, którzy za wszelką cenę chcą pozbawić nas życia. Gra posiada rozbudowaną fabułę, dzięki której stopniowo dowiadujemy się nowych wydarzeń o odwiedzanych miejscach. Po drodze zdobywać będziemy różnorodne bronie (pistolety, shotguny, karabiny) oraz przedmioty leczące (spray oraz roślinki które możemy łączyć).

Na uwagę zasługuje przemodelowane sterowanie. W dolnym rogu z lewej strony widzimy wirtualną gałkę analogową do sterowania bohaterem, zaś z prawej strony mamy skróty najważniejszych komend (bieganie, nóż, zmiana broni). W trakcie przygody co jakiś czas natrafimy również na silniejszych przeciwników. Walcząc z nimi włączy się sekwencja quick time event, gdzie w przeciągu chwili musimy wciskać odpowiednie przyciski aby przeżyć. Wysoki poziom trudności, przepiękna oprawa, klimat oraz dodatkowe tryby rozgrywki to główne cechy Resident Evil 4: PLATINUM, zapewniające zabawę na długie godziny.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0