IphoneGryResident Evil: Degeneration

Resident Evil: Degeneration Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
CAPCOM
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
392

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • mroczny klimat
  • ładna oprawa graficzna
  • duża grywalność
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Resident Evil: Degeneration to kolejna część kultowej serii survival-horrorów bazującej na uniwersum Resident Evil. Omawiana tutaj produkcja bezpośrednio nawiązuje do filmu CG (animacja połączona z techniką komputerową) pod tym samym tytułem. Podobnie jak miało to miejsce w grach Resident Evil 4 -  6, kamera umiejscowiona jest za plecami głównego bohatera, zaś prezentowane środowisko jest w pełni trójwymiarowe, oferując graczom rozbudowaną grafikę, płynną animację i klimatyczne lokacje.

Resident Evil: Degeneration po raz kolejny umożliwia nam sterowanie Leonem Kennedim, który po raz pierwszy pojawił się w Resident Evil 2. Naszym zadaniem jest eksploracja opustoszałego lotniska Harvardville, które zostało opanowane przez zombie. Po drodze będziemy ratować pozostałych przy życiu ocalałych, rozwiązywać liczne zagadki i przede wszystkim zabijać coraz większą ilość nieumarłych. Podobnie jak w poprzednich tytułach z serii, do dyspozycji mamy rozbudowane menu ekwipunktu, gdzie możemy zbierać przedmioty, bronie oraz przedmioty leczące. W niektórych przypadkach będziemy musieli je połączyć, a także czytać znalezione dokumenty, wyjaśniające stopniowo przyczyny inwazji zombie.

Kolejną zaletą Resident Evil: Degeneration jest intuicyjne sterowanie dotykowe, ułatwiające poruszanie się po arenie. W dolnym rogu ekranu widzimy półprzezroczystą, wirtualną gałkę analogową służącą do poruszania się. Po prawej z kolei mamy skróty najpotrzebniejszych komend, takich jak bieg, strzał, użycie przedmiotu czy dostęp do mapy. Ciekawie rozwiązano natomiast kwestie obrony przeciwko zombiakom w zwarciu. Kiedy zaatakuje nas nieumarły, musimy potrząsnąć iPhonem w celu wydostania się z niebezpieczeństwa, z kolei przechylenie urządzenia do tyłu spowoduje natychmiastowe przeładowanie broni.

W pełni trójwymiarowe środowisko, mroczny klimat i ciekawa fabuła to główne elementy, dzięki którym Resident Evil: Degeneration zapewnia zabawę przynajmniej na kilkanaście godzin. Najnowsza wersja gry została ponadto pozbawiona wszystkich błędów występujących w poprzedniej wersji (m.in. sporadyczne zawieszanie się aplikacji).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0