IphoneGryResident Evil Mercenaries VS.

Resident Evil Mercenaries VS. Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
CAPCOM
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
31.4 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
494

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duża liczba trybów rozgrywki
  • ładna oprawa graficzna
  • klimat
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Resident Evil Mercenaries VS. to samodzielna produkcja dla użytkowników iPhone'a, która oparta jest o tryb o nazwie Mercenaries, dostępny po ukończeniu gry Resident Evil 5. Założenia rozgrywki pozostały niezmienione, gdyż w dalszym ciągu sterujemy jedną postacią, zaś kamera umieszczona jest za plecami bohatera. Podstawowa różnica to zrezygnowanie z klasycznej fabuły i koncentracja na wykonywaniu określonych zadań, a wszystko to przy jednoczesnej rywalizacji online z innymi graczami. Gra wyróżnia się starannie dopracowaną oprawą audiowizualną, mrocznym klimatem oraz intuicyjnym sterowaniem.

Resident Evil Mercenaries VS. posiada kilka trybów rozgrywki, dostosowanej do jak najwygodniejszej zabawy w trybie multiplayer. Wśród nich warto wyróżnić 2 vs 2 online team match (4 graczy podzielonych na dwie drużyny walczące o zwycięstwo), Free for all (każdy na każdego) za pośrednictwem Internetu lub sieci Wi-Fi, 1 vs 1 team (jeden na jednego) przy użyciu Bluetooth, Single Player Training (trening dla jednego gracza) oraz Coin Shooter Mode (specjalny tryb do ćwiczenia precyzji strzałów).

Do dyspozycji oddano znane z uniwersum Resident Evil postaci. Co ciekawe, podobnie jak w pełnej wersji gry, każda z nich charakteryzuje się unikalnym wyposażeniem z którym rozpoczyna zabawę. Chris Redfield posiada m.in. pistolet, Shotgun oraz granaty, Jill Valentine posiada pistolet, Sub-Machine gun oraz Flash Granade, zaś Albert Wesker może korzystać z takich broni jak pistolet, Magnum, Shotgun (Hydra) oraz miny lądowe. Wśród dostępnych map warto natomiast wyróżnić m.in. znane z uniwersum Dock, Fort czy Castle. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0