IphoneGryRivals at War: 2084

Rivals at War: 2084 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Hothead Games Inc
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
48.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
420

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • olśniewająca grafika
  • duże możliwości rozwoju żołnierzy
  • innowacyjne sterowanie
  • klimat
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Rivals at War: 2084 to jedna z najbardziej rozbudowanych strzelanin z elementami strategii dla użytkowników iPhone'a. Wyróżnia się zaawansowaną grafiką nowej generacji, prezentującą odległą przyszłość w pełnym środowisku 3d. Przenosimy się do roku 2084, gdzie galaktyka została pogrążona w chaosie. Ludzkość zdążyła odkryć zaawansowaną technologię pochodzącą od przybyszów z obcych planet, dzięki której możliwe jest podróżowanie pomiędzy planetami i swobodna eksploracja nieznanych dotąd galaktyk. Niestety innowacyjny wynalazek dzieli mieszkańców planety na odrębne obozy, które rozpoczynają wojnę o dominację w galaktyce. Jako gracz wcielamy się w jedną ze stron konfliktu, zaś naszym zadaniem jest zneutralizowanie wrogich jednostek, które staną nam na drodze.

Zabawę rozpoczynamy od prowadzenia wyszkolonej, elitarnej jednostki specjalnej. Naszym celem jest wyszkolenie jej w określonej dla każdego żołnierza dziedzinie. Jeden jest dobry w bezpośredniej wymianie ognia, inny pomaga leczyć pozostałych członków drużyny itp. Innowacyjnym elementem rozgrywki, jest możliwość swobodnego sterowania wszystkimi żołnierzami na danej mapie. Wystarczy szybko wcisnąć na ekranie iPhone'a w ikonkę postaci i momentalnie przejmujemy nad nią kontrolę, zaś pozostali mają automatycznie przypisane komendy na podstawie naszych ostatnich działań.

Zaletą Rivals at War: 2084 są bardzo rozbudowane mapy, umiejscowione w klimacie science fiction, dające olbrzymią swobodę rozgrywki. Możemy rozkazać naszym żołnierzom bezpośredni atak na wroga, ukrywanie się za zasłonami czy wysłanie zwiadowcy, który spróbuje po cichu wyeliminować pojedyncze cele.

Nie zabrakło przy tym rozbudowanych trybów zabawy, w tym m.in.: kampania fabularna pozwalająca na odkrycie ponad 75 odmiennych planet, Rivals Mode – rywalizacja ze znajomymi z Facebooka w bezpośredniej walce jeden na jednego, Daily Campaigns – eliminacja przeciwników w trzech odmiennych trybach rozgrywki i poziomach trudności, zaś po wygraniu możliwość zdobycia unikalnych nagród, Strategy and Tactics – tryb pozwalający na bardziej taktyczne pojedynki, wymagające myślenia, możliwość zdobycia 45 unikalnych achievementów, integracja z usługą Game Center i możliwość przesyłania swoich rekordów punktowych do sieci.

Najnowsza wersja Rivals at War: 2084 zawiera: integrację z Facebookiem i zapraszanie znajomych do gry, możliwość zrobienia zdjęcia swojej drużynie i wysłanie ich do znajomych, dodano funkcję podglądu statusu znajomych, znajdujących się w grze.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0