IphoneGryRoad Warrior Racing Multiplayer

Road Warrior Racing Multiplayer Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Top Free Apps and Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
46.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
382

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • rozbudowany model jazdy
  • duża liczba trybów rozgrywki
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Road Warrior Racing Multiplayer to jedna z najbardziej dopracowanych gier wyścigowych na iPhone'a. Łączy w sobie elementy klasycznych wyścigów z arcade'ową eliminacją przeciwników przy użyciu sporej ilości dostępnych wozów pancernych. Wraz z kolejnymi zwycięstwami, gracz otrzymuje dostęp do nowych pojazdów, ulepszeń, dodatkowych broni oraz tras. Możemy uczestniczyć w zabawie w trybie dla jednego gracza, jednak pełne możliwości widoczne są podczas rozgrywek sieciowych, które cieszą się zainteresowaniem ponad 17 milionów użytkowników na całym świecie.

Założenia rozgrywki w Road Warrior Racing Multiplayer uproszczono do minimum. Przed wyścigiem trafiamy do sklepu, gdzie za zdobyte z wygranych pojedynków pieniądze, możemy dokupić ulepszenia. Gra przedstawiona jest z perspektywy 2d, zaś nasz pojazd porusza się w prawą stronę ekranu po rozmaitych wzniesieniach. Wyskakując z rampy, możemy ponadto robić salta i triki, za które otrzymujemy bonusy. Co jakiś czas na trasie pojawia się bonus w formie ruletki, która losowo rozdaje graczom ulepszenia (dodatkowe bronie, przyspieszenie, odporność).

Dodatkowe cechy Road Warrior Racing Multiplayer: uzależniająca rozgrywka sieciowa; klimatyczna ścieżka dźwiękowa; dopracowany model jazdy oraz fizyka; duża liczba rozwidleń na trasie; dodatkowe nagrody za perfekcyjne wykonywanie trików w powietrzu. Ponadto w najnowszej wesji dodano nowe gangi w trybie dla pojedynczego gracza, które należy zlikwidować, a także przemodelowano wygląd znanych już bossów pod kątem nowych możliwości graficznych urządzeń iPhone.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0