IphoneGryRobot Unicorn Attack 2

Robot Unicorn Attack 2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
[adult swim]
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
67.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
285

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • kolorowa oprawa graficzna
  • możliwość rozbudowy jednorożca
  • wciągająca zabawa
Minusy:
  • z czasem wysoki poziom trudności
  • brak polskiej wersji językowej

Robot Unicorn Attack 2 to kontynuacja bardzo dobrze przyjętej gry zręcznościowej, wydanej zarówno na PC jak również urządzenia mobilne. Najnowsza część w wersji dla iPhone'a, doczekała się szeregu nowych funkcji, pozostawiając jednak najlepsze elementy rozgrywki. Wcielamy się w postać mechanicznego jednorożca, który mknie przed siebie w prawą stronę. Zadanie gracza polega na przeskakiwaniu napotkanych przeszkód, a także zbieranie bonusów punktowych. Gra kończy się w momencie, gdy spadniemy w przepaść lub zderzymy się z przeszkodą.

Gra cechuje się znacznie poprawioną animacją oraz oprawą audiowizualną. W tle możemy podziwiać szczegółowe i kolorowe tła, nastrajające do zabawy. Po raz kolejny akcja została przedstawiona z perspektywy 2d, zaś jednorożec biegnie automatycznie w prawą stronę. Gracz może przeskakiwać przez przeszkody, użyć turbo doładowania – wtedy jednorożec przez jakiś czas szybuje w prawą stronę – dzięki któremu można niszczyć pojawiające się kryształy, a także zbierać rozmaite bonusy, gwarantujące punkty oraz przeskakiwać przez magiczne obręcze.

Robot Unicorn Attack 2 pozwala również na rywalizację w trybie multiplayer, dostęp do ponad 12 bonusów (np. zwiększenie prędkości, dłuższe skoki), a także opcję rozwoju naszego jednorożca. Pomiędzy misjami możemy przejść do sklepu i zakupić ulepszenia w postaci nowych skórek, lepszego pancerza, a nawet nowych skrzydeł pozwalających oddać dłuższe skoki i latać wyżej. Ponadto umieszczono achievementy motywujące do zaliczania misji w określony sposób, a także wprowadzono automatycznie generujące się misje każdego dnia, dzięki czemu rozgrywka nie nudzi się już po kilku minutach.

Najnowsza wersja Robot Unicorn Attack 2 zawiera: nowy system kontynuacji, umożliwiający rozpoczęcie zabawy od momentu w którym zginęliśmy, pod warunkiem zebrania wymaganej ilości ognistych gemów. Od teraz możliwe jest również rozbudowanie jednorożca w dowolnym momencie, bez konieczności poświęcania czasu na zdobywanie określonych przedmiotów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0