IphoneGryRunning with Friends Free

Running with Friends Free Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Zynga Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
45.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
291

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • duża grywalność
  • ciekawy tryb multiplayer
  • wygodne sterowanie dotykowe
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Running with Friends Free to bardzo wciągająca gra zręcznościowa dla użytkowników iPhone'a. Wcielamy się w postać profesjonalnego sprintera, który przyjechał na wypoczynek do Hiszpanii. Okazuje się jednak, że miasto nie jest tak przyjazne jak się początkowo wydawało. Zadaniem gracza jest przemierzenie wąskich uliczek hiszpańskich, pełnych rozmaitych przeszkód.

Na naszej drodze staną różnego rodzaju murki, pędzące samochody, motocykliści, a nawet hiszpańskie byki, gotowe staranować nas na ulicy. Po drodze zbierać będziemy rozmaite gwiazdki, dające dodatkowe punkty, a także specjalne znaki, których zdobycie kompletu ułożonego w wybrane słowo, zagwarantuje dodatkowe możliwości – np. zebranie 3 słów Run sprawi, że nasza postać będzie biegać szybciej.

Rozgrywka w Running with Friends Free, przypomina nieco zabawę w Temple Run. Za pomocą sterowania dotykowego przechodzimy na jedną z trzech ścieżek, zaś nasz bohater biegnie do przodu automatycznie. Dodatkową cechą jest integracja z innymi graczami online. Uruchamiając grę, oprócz pojawiających się przeszkód, spotykać będziemy również innych uciekających graczy, których można unieszkodliwić poprzez wślizg. Oprócz wymijania, dostępny jest również skok, zaś po zebraniu odpowiedniej ilości bonusów, możemy nawet dosiąść byka, który staranuje wszystko na naszej drodze, gwarantując większą ilość punktów.

Running with Friends Free posiada miłą dla oka grafikę oraz bardzo klimatyczną ścieżkę dźwiękową, pobudzającą do rywalizacji. Na graczy czeka ponadto kilka rodzajów unikalnych postaci do wyboru (m.in. ninja, baletnica czy zombie), ukryte ścieżki, a także możliwość rywalizacji o punkty, które zapisywane są do rankingu globalnego.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0