IphoneGryRuzzle

Ruzzle Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
MAG Interactive
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
23.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
433

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • możliwość gry i jednoczesnej nauki języków obcych
  • przejrzysty interfejs
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Ruzzle to bardzo wciągająca gra logiczna, polegająca na układaniu słów z rozsypanych na planszy liter. Do dyspozycji oddano nam 16 znaków podzielonych na kwadratową planszę 4x4. Zadaniem gracza jest odkrycie jak największej liczby słów w ciągu dwóch minut. Co ważne to fakt, że litery mogą się ze sobą stykać poziomo, pionowo oraz po skosie. Jeśli jednak spróbujemy wybrać znaki nie sąsiadujące ze sobą, to musimy rozpocząć układanie słów od nowa.

Przed przystąpieniem do zabawy w Ruzzle, możemy wybrać rywalizację w jednym z jedenastu dostępnych języków. Niestety gra nie współpracuje z językiem polskim, jednak mając do dyspozycji m.in. angielski, niemiecki, francuski czy hiszpański, możemy oprócz zabawy podszkolić słówka z wybranych języków. Na uwagę zasługuje również przyjemna dla oka oprawa graficzna, system podpowiedzi w przypadku problemów z prawidłowym ułożeniem słów oraz ranking globalny. Ten ostatni nie tylko motywuje do szlifowania słownictwa, lecz także daje możliwość porównywania zdobyczy punktowych ze znajomymi, których można zapraszać do wspólnej zabawy. 

Standardowo rozgrywka w Ruzzle podzielona jest na 3 etapy, a więc maksymalnie partia może przebiegać do pięciu rund. Dla początkujących przygotowano jednak tryb rozgrywki jednoosobowej, pomagający w przyswojeniu podstawowych zasad rozgrywki. Warto również wspomnieć o przyjemnej dla ucha oprawie dźwiękowej, która nie przeszkadza w trakcie rozwiązywania łamigłówek. Wybierając partnera do zabawy możemy ponadto skorzystać z wyszukiwarki przypadkowych graczy, naszych znajomych, a także na podstawie poziomu zaawansowania gracza.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0