IphoneGryShadow Fight 2

Shadow Fight 2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Nekki
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
96.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
548

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • zróżnicowany system walki
  • klimatyczna ścieżka dźwiękowa
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Shadow Fight 2 to sequel cieszącej się olbrzymią popularnością gry będącej połączeniem klasycznej bijatyki oraz RPG. Tytuł umożliwia korzystanie przez bohatera z rozmaitych broni, kompletów zbroi oraz zróżnicowanych technik walki wręcz. Pokonuj przeciwników, ośmieszaj bossów – m.in. potężne demony oraz stań się obrońcą świata, zamykając raz na zawsze Bramę Cieni. Używaj ciosów ręką, nogą, przeskakuj przeciwników i przeszkody, aby utorować sobie drogę do głównego celu.

Shadow Fight 2 to bijatyka z elementami RPG. Wcielamy się w postać wojownika Ninja, którym musimy pokonywać kolejnych wrogów. Walka toczy się jeden na jednego, zaś w trakcie bitwy możemy wykorzystywać ciosy ręką i nogą, a także korzystać z broni (miecze, katany) oraz zbroi chroniących pasek energii. Na uwagę zasługuje mnogość zróżnicowanych lokacji – m.in. dojo, śnieżne krajobrazy, las bambusowy. Bohater może również używać magii – m.in. ognistych strzał, którymi podpala wrogów. Za wygrywanie pojedynków zyskujemy dostęp do nowych narzędzi, które możemy wykorzystywać w kolejnych walkach.

Dodatkowe cechy Shadow Fight 2: sześć zróżnicowanych krain do eksploracji; możliwość kustomizacji bohatera (nowe techniki walki, bronie, zbroje); klimatyczna ścieżka dźwiękowa; intuicyjne sterowanie dotykowe; przepiękna ręcznie rysowana grafika.

Zmiany w najnowszej wersji Shadow Fight 2: dodano Akt 6, na którym czeka do pokonania Shogun; dodano nowe bronie, hełmy, zbroje, magię i bronie do rzucania (shurikeny); ulepszono i zwiększono szybkość posługiwania się magią; przemodelowano interfejs; ulepszono system perków; zoptymalizowano grę i poprawiono liczne błędy z poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: thomash graliście w Sleepwalker time to wake up? fajna gra logiczna, wciąga