IphoneGryShrek Kart

Shrek Kart Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Gameloft
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
166 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
531

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • wciągająca zabawa
  • różnorodność tras
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Shrek Kart to bardzo wciągająca gra wyścigowa, osadzona w uniwersum filmu animowanego Shrek. Do dyspozycji mamy zatem wszystkich znanych bohaterów kreskówki, w tym m.in. Shrek, Osioł czy Fiona. Gra nawiązuje do takich hitów jak Mario Kart oraz Crash Team Racing – każda z postaci dostaje do dyspozycji motor posiadający różne parametry (maksymalna prędkość, przyspieszenie, zwrotność), a następnie rozpoczyna wyścig na rozmaitych trasach. Zadaniem gracza jest dojechanie jako pierwszy do mety. Podobnie jak we wspomnianych tytułach konkurencji, na planszy nie zabraknie licznych skrótów, power-upów do zebrania (np. przyspieszenie pojazdu, spowolnienie przeciwników) oraz licznych wyskoczni prowadzących do niedostępnych miejsc na trasie.

Shrek Kart wyróżnia się dopracowaną oprawą audiowizualną, nawiązującą do filmu animowanego. Nie zabrakło specyficznego humoru, lokacji znanych z bajki, oraz dużej liczby dostępnych trybów rozgrywki. Dzięki dostosowaniu gry dla urządzeń iPhone, sterowanie jest płynne i umożliwia zabawę na wysokim poziomie zarówno początkującym, jak również zaawansowanym fanom wyścigów. Jest to również idealna pozycja dla dzieci, które dopiero odkrywają gry wideo za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Dodatkowe cechy Shrek Kart: 4 tryby rozgrywki (Single Race, Tournament, Challenge, Arena), tryb multiplayer do dwóch (Bluetooth) lub nawet sześciu graczy jednocześnie (Wi-Fi), ponad 72 wyzwania na trasie oraz 19 unikalnych turniejów do wygrania, 10 unikalnych motorów – każda postać ma nie tylko odmienny pojazd lecz również może go modyfikować za zarobione z turniejów pieniądze, 11 ofensywnych i defensywnych power-upów do zdobycia na trasie, 15 zróżnicowanych torów na tle pięknego środowiska 3d nawiązującego do znanych lokacji (dom Shreka, zamek królewski), ponad 10 grywalnych postaci: Kot w Butach, 3 Małe Świnki, Pinokio, Zły Wilk itd, możliwość włączenia własnej muzyki w trakcie rozgrywki (opcja dostępna od systemu iOS 3.0 lub wyżej).

Shrek Kart w najnowszej wersji zawiera: aktualizacja pod kątem urządzeń iPhone 4 oraz systemu iOS 4.0, wsparcie dla wyświetlaczy retina, wsparcie żyroskopu oferującego wygodne sterowanie, wielozadaniowość pozwalająca na zabawę i jednoczesne przeglądanie innych aplikacji po zminimalizowaniu okna z grą.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0