IphoneGrySky Burger

Sky Burger Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
NimbleBit LLC
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
382

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wymaga zręczności
  • wciągająca zabawa
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Sky Burger to bardzo oryginalna gra zręcznościowa, wymagająca dobrego refleksu i umiejętności zapamiętywania określonych działań. Wcielamy się w pracownika restauracji typu fast food, zaś naszym zadaniem jest robienie hamburgerów według zaleceń klientów. Wraz z rozwojem gry awansujemy na kolejne szczeble korporacyjnej kariery, co wiązać się będzie z bardziej wymagającymi zleceniami do wykonania.

Przed rozpoczęciem misji otrzymujemy zamówienie na hamburgera, który musi składać się z określonych składników (standardowo dwie bułki, ser, sałata, cebula, pomidor, mięso itp.). Po akceptacji zostajemy przeniesieni na planszę, na której z górnej części ekranu spadają rozmaite składniki. W przeciwieństwie do podobnych gier, tutaj musimy zbierać tylko te elementy, które są częścią zamówionego hamburgera. Na gracza czeka ponad 50 unikalnych misji, które różnią się ilością wymaganych składników, szybkością spadania następnych warzyw oraz upływającym czasem.

Sky Burger oferuje ponadto możliwość zarabiania pieniędzy za wykonane zlecenie, dzielenie się rekordami punktowymi na Twitterze, standardową rozgrywkę dla jednego gracza, a także tryb kariery, pozwalającej na rozwój naszych zdolności i awansu. W najnowszej wersji pojawił się nowy hamburger do przygotowania, a także poprawiono błędy, w wyniku których zdobyte rekordy punktowe nie zawsze można było przesłać za pośrednictwem usługi Game Center.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0