IphoneGrySmash Bandits

Smash Bandits Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Hutch Games Ltd
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
182 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
427

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • ładna oprawa graficzna
  • wciągająca zabawa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Smash Bandits to bardzo oryginalna i w pełni darmowa gra wyścigowa, polegająca na rozwalaniu wszystkich pojawiających się na trasie obiektów oraz samochodów. Gracz wciela się w szalonego kierowcę rajdowego, uczestniczącego w rozmaitych wyzwaniach na terenie Ameryki. Naszym zadaniem będzie rozwijać posiadane wozy, uciekać przed policją oraz wykonywać dodatkowe zadania na mapie, dzięki którym nasz pojazd będzie coraz szybszy i bardziej wytrzymały na uderzenia.

Zaletą Smash Bandits jest arcade'owy i dynamiczny model jazdy. Kamera przedstawia trójwymiarowe środowisko z lotu ptaka, zaś gracz manewrując w lewą lub prawą stronę musi omijać lub zbierać określone przedmioty, a także doprowadzić do zniszczeń nadjeżdżających aut lub wozów policyjnych. Atutem jest również nieliniowe przedstawienie tras. Niejednokrotnie trafimy na rozwidlenia, które doprowadzą nas do unikalnych zadań oraz nowych miejscówek (autostrady, tereny miejskie). Z czasem na przechodzenie wyzwań otrzymamy nowe modele pojazdów, lepszy silnik, przyspieszenie , zwrotność oraz wytrzymałość.

Dodatkowe cechy Smash Bandits: intuicyjne sterowanie jednym palcem; szczegółowa grafika i klimatyczna ścieżka dźwiękowa; ponad 100 dodatkowych wyzwań czekających na trasie; integracja z globalną tablicą rekordów.

Zmiany w najnowszej wersji Smash Bandits: grywalny pojazd znany z filmu Drużyna A; dodano oficjalny muzyczny motyw przewodni; nowe pojazdy: opancerzone jednostki militarne oraz samochody super agentów; nowe ekskluzywne wyzwania; nowy gadżet o nazwie Jibba Jabba; nowy samochód Thundebolt; Oil Slick – nowy przedmiot siejący całkowitą destrukcję na trasie; ulepszony komentarz audio; optymalizacja oraz poprawa błędów z poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0