IphoneGrySnake '97 Free

Snake '97 Free Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
dsd 164
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
434

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • nieco archaiczna oprawa i sterowanie

Snake '97 Free to niemal idealny port gry Snake, znanej u nas jako "gra w węża". Użytkownicy pierwszych telefonów komórkowych Nokii z pewnością pamiętają jej popularność na starych ekranach. Po latach twórcy postanowili przenieść tę klasyczną grę na urządzenia iPhone, zachowując oryginalne sterowanie i klimat. Cel gry jest banalnie prosty, sterujemy wężem, którego zadaniem jest zjadanie owoców pojawiających się w losowym miejscu na planszy. Po każdym zdobyciu kolejnego owocu, nasz wąż rośnie. Zadaniem gracza jest sterowanie wężem w taki sposób, aby nie zetknął się ze ścianą lub własnym ogonem. Im dłuższy będzie nasz wąż, tym misja staje się trudniejsza.

Snake '97 Free zachował oryginalny klimat poprzez pozostawienie niemal niezmienionej oprawy, emulującej wyświetlacz starej Nokii. Zachowano również prymitywny już w czasach obecnych dźwięk oraz sterowanie, jednak jest to zabieg celowy. Pomimo upływu lat, gra w dalszym ciągu potrafi wciągnąć na dłuższą chwilę, dlatego jeśli nie mieliście okazji pobawić się tytułowym Wężem w przeszłości, to teraz jest na to dobra okazja – grę bowiem można pobrać całkowicie za darmo.

Dodatkowe cechy Snake '97 Free: 9 poziomów trudności znanych z klasycznej wersji oraz 3 dodatkowe dla wersji na iPhone'a; pełne wsparcie dla iPhone'a oraz iPada; podobnie jak w pierwowzorze, najlepszy wynik nie można zresetować; opcjonalnie dostępna jest również globalna tabela wyników z poziomu usługi Game Center. W najnowszej wersji dodano ponadto ulepszone sterowanie; możliwość bezustannego wglądu na międzynarodowy ranking oraz poprawioną jakość grafiki retro.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0