IphoneGrySniper 3D Assassin: Shoot to Kill

Sniper 3D Assassin: Shoot to Kill Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Fun Games For Free
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
98.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
454

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duży wybór misji
  • oprawa i klimat
  • dostępne bronie
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Sniper 3D Assassin: Shoot to Kill to unikalna gra zręcznościowa na urządzenia iPhone, pozwalająca wcielić się w profesjonalnego snajpera. Ten nietuzinkowy tytuł zapewnia wiele godzin zabawy, na co składa się rozbudowany system, duży wybór zróżnicowanych misji, a także dopracowana oprawa audiowizualna i niepowtarzalny klimat produkcji. Zadania polegają na namierzeniu określonych w zadaniu celów i cichą eliminację. Nasi przeciwnicy należą do niebezpiecznej mafii, która zagraża miastu. Poruszając się po dachach budynków, będziemy musieli nie tylko precyzyjnie namierzyć wroga, lecz również zastrzelić go w jak najkrótszym czasie, aby nam nie uciekł. Na uwagę zasługuje intuicyjne sterowanie dotykowe – wystarczy raz kliknąć w ekran smartfona aby wystrzelić.

Sniper 3D Assassin: Shoot to Kill oprócz setek misji, oferuje również szeroki wybór uzbrojenia. W zależności od zadania, do dyspozycji oddano nam rozmaite karabiny snajperskie. Mamy tu również podział na dzień i noc, co urozmaica rozgrywkę. Nie zabraknie przy tym misji, polegających na likwidacji kilku celów w taki sposób, aby nie wzbudzić podejrzenia wśród wrogów, że są w niebezpieczeństwie. Omawiany tytuł można pobrać całkowicie za darmo. Nie są wymagane mikropłatności.

Zmiany w najnowszej wersji Sniper 3D Assassin: Shoot to Kill: nowe miasto z dostępem do 45 unikalnych zadań; 7 nowych potężnych broni; poprawione przeładowanie broni; opcja zmiany sterowania; możliwość zmiany kamery oraz zoom karabinu snajperskiego; wyeliminowano błędy z poprzedniej wersji aplikacji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: Janko W grze jest celowe oszustwo, mimo ze gram w nią po kilka razy dziennie to i tak nie dostLem nagrody za 4 i 5 dzień gry, czyli np broni - zapewne celowe dzialanie bym wydal kasę - nie mam zamiaru, oszustwo!