IphoneGrySolitaire

Solitaire Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Karty i kasyno
Producent:
MobilityWare
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
19.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
439

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • intuicyjne sterowanie
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Solitaire to najpopularniejsza odmiana gry w Pasjansa, dostępna dla użytkowników iPhone'a. W przeciwieństwie do wielu gier karcianych, tutaj rozgrywka jest przede wszystkim jednoosobowa. Do dyspozycji możemy mieć jedną lub dwie talie kart, zaś celem gracza jest ułożenie wszystkich kart, zaczynając od najmniejszej do największej, na asach kończąc. Dzięki możliwościom oferowanym przez urządzenia iPhone, rozgrywka jest bardzo dynamiczna, w czym pomaga wygodne sterowanie dotykowe – ruchy wykonywane są naturalnie w zależności od przesuwania lub dotykania palcem po ekranie.

Solitaire nawiązuje do klasycznej wersji gry pod tym samym tytułem dla Windowsa, jednak twórcy dodali możliwość gry przeciwko innym graczom online. Możemy wybrać samotną rozgrywkę, lub rywalizację ze znajomymi w czasie rzeczywistym – w tym drugim przypadku wygrywa ten gracz, który jako pierwszy ułoży wszystkie karty od najmniejszej do największej, kończąć na asie. Tutaj wprowadzono zarówno możliwość zapraszania i dołączania do gry znajomych, jak również wybór systemu dopasowania do przypadkowego gracza, na podstawie naszej rangi i dotychczasowej ilości zwycięstw.

Dla osób rozpoczynających przygodę z Solitaire, twórcy przygotowali rozbudowany samouczek z najważniejszymi poradami dotyczącymi szybkiego zwycięstwa. Zaawansowani gracze mogą z kolei porównać swoje wyniki punktowe z rankingiem globalnym dzięki integracji z usługą Game Center. Ciekawą opcją jest wybór punktacji przed rozgrywką: dla amatorów przygotowano klasyczny system naliczania, natomiast doświadczeni gracze mogą skorzystać z systemu punktowego naliczanego w prawdziwym kasynie w Las Vegas, co czyni rozgrywkę bardziej emocjonującą.

Dodatkowe cechy Solitaire: wygodny interfejs użytkownika, możliwośc wyboru stylu gry dla osób praworęcznych lub leworęcznych, przejrzysta grafika i kilka krajobrazów do wyboru, autozapis w przypadku nieoczekiwanego rozładowania telefonu lub innych błędów, możliwość wyboru spośród kilku grafik na odwrocie kart, dostęp do rozbudowanych statystyk.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0