IphoneGrySonic Dash

Sonic Dash Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
SEGA
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
41.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
316

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • wciągająca zabawa
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Sonic Dash to kolejna część popularnej serii gier platformowych od Segi. Wcielamy się w postać tytułowego Sonica – jeża wyposażonego w ultra szybkie czerwone buty, pozwalające bohaterowi na przemierzanie błyskawicznie dużych odległości. Gra cechuje się śliczną, szczegółową grafiką, trójwymiarowym środowiskiem i rozległymi planszami, wymuszając dużego refleksu i precyzji.

Sonic Dash nawiązuje do popularnej serii platformówek Temple Run. Podobnie jak w wymienionych tytułach, kamera została umiejscowiona za plecami bohatera, zaś jeż automatycznie biegnie do przodu z dużą prędkością. Zadaniem gracza jest omijanie różnego rodzaju przeszkód i zbieranie magicznych pierścieni, gwarantujących dodatkowe punkty oraz wraz z rozwojem gry, nowe umiejętności.

Na uwagę zasługuje intuicyjne sterowanie dotykowe. Przesuwając palcem w wybranym kierunku po ekranie, Sonic skręca, zaś wciśnięcie spowoduje skok lub turlanie się pod przeszkodami. Po drodze możemy zdobyć różnego rodzaju bonusy, jak np. magnez, który automatycznie zbiera wszystkie pierścienie nawet wówczas, gdy przebiegamy boczną ścieżką.

Ponadto twórcy przygotowali na graczy dodatkowe postacie znane z uniwersum Sonica, m.in. Tails, Knuckles oraz Amy. Charakteryzują się unikalnymi zdolnościami, dzięki czemu rozgrywka jest bardziej zróżnicowana i zapewnia zabawę na wiele godzin. Całość dopełnia bardzo klimatyczna ścieżka dźwiękowa, możliwość nabijania mnożników punktowych oraz funkcje społecznościowe, dzięki którym można zapraszać znajomych do wspólnej rywalizacji o punkty. Sonic Dash dla użytkowników iPhone'a jest całkowicie darmowy, a ponadto regularnie pojawiają się aktualizacje. Dodatkowo najnowsza wersja została zoptymalizowana pod kątem urządzeń iPhone 5, co widać w podrasowanej oprawie graficznej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0