IphoneGrySonic The Hedgehog

Sonic The Hedgehog Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
SEGA
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
30.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
347

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duża liczba zróżnicowanych misji
  • kilka zróżnicowanych postaci do wyboru
  • klimat i pomysł
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • nieco archaiczna oprawa

Sonic The Hedgehog to klasyczna platformówka przedstawiona z perspektywy 2d. Pierwotnie pojawiła się na 8-bitowych konsolach Segi, zaś po latach możemy cieszyć się odświeżoną wersją na urządzeniach iPhone. Wcielamy się w postać zwinnego jeża imieniem Sonic, który posiada magiczne buty, umożliwiające mu szybki bieg do przodu. Dzięki temu atrubutowi, gra nabiera niespotykanego dotąd tempa, wymuszając na graczu zwinność i konieczność zapamiętywania pojawiających się na planszy przeszkód. Głównym celem jest powstrzymanie okrutnego Doktora Eggmana, który postanowił opanować świat. Po drodze przebiegniemy przez dużą liczbę rozbudowanych misji, gdzie zbierać będziemy magiczne obręcze, a także staniemy do walki z zastępami Eggmana.

Dodatkowe cechy Sonic The Hedgehog to m.in. nowe grywalne postaci – do Sonica dołączają m.in. Tails i Knuckles, a ponadto każdy z nich posiada unikalne zdolności m.in. latanie, wspinanie się i szybkowanie w celu dotarcia do niedostępnych wcześniej miejsc na planszy. Omawiana tu część otrzymała przemodelowane sterowanie dotykowe oraz odświeżoną oprawę graficzną, zachowującą jednak klimat znany z konsoli Sega Genesis. Teraz możemy cieszyć się możliwościami gry, która działa w prędkości 60 klatek na sekundę (widescreen). Dodano ponadto nowy tryb o nazwie Time Attack, gdzie możemy rywalizować ze znajomymi przez sieć o jak najszybsze ukończenie misji. Gra wspiera ponadto globalną tabelę wyników oraz achievementy.

Sonic The Hedgehog w najnowszej wersji otrzymał dodatkowo zwiększoną wydajność oraz wyeliminowano błędy związane ze sporadycznym zawieszaniem się aplikacji w trakcie zabawy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0