IphoneGrySplashy Fish - The Adventure of a Tiny Bird Fish

Splashy Fish - The Adventure of a Tiny Bird Fish Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
redBit games
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12.4 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
381

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • proste zasady rozgrywki
  • uzależniająca
  • po polsku i za darmo
Minusy:
  • na dłuższą metę może nudzić

Splashy Fish – The Adventure of a Tiny Bird Fish to jedna z najbardziej uzależniających gier, jakie pojawiły się w ostatnim czasie na rynku. Wersja dla iPhone'a jest klonem gry Flappy Bird – innowacyjnej i niezwykle wciągającej gry zręcznościowej, która już w kilka tygodni podbiła świat. W omawianej tu produkcji sterujemy tytułową rybką. Zadaniem gracza jest utrzymać się w powietrzu poprzez bezustanne wklepywanie jednego przycisku akcji, odpowiedzialnego za utrzymywanie się w powietrzu. Przez cały czas ekran przesuwa się w prawą stronę, zaś co chwila pojawiają się przeszkody w postaci rozmaitych słupów. Zetknięcie z nimi lub upadek kończy zabawę i musimy zaczynać od nowa. Pomimo prostoty zasad, gra wymaga od nas nie lada zręczności, co szybko doprowadza do uzależnienia i przesiadywania długich godzin w celu pobicia rekordów punktowych.

Splashy Fish – The Adventure of a Tiny Bird Fish umożliwia rywalizację ze znajomymi o punkty. Co ciekawe, dla hardkorowców przygotowano 10 wymagających trofeów, których zdobycie wymaga sporej cierpliwości i umiejętności manualnych. Lista trofeów: - Golden Wing (10 pts), King of the Ocean Crown (20 pts), Shining Beak (30 pts), Dark Knight Suite (40 pts), Rockstar Glasses (50 pts), Punk Mohawk Hair (60 pts), MIB Glasses (70 pts), Radioactive Fish (80 pts), Ultra Red-Beam Eyes (90 pts), GOLDEN FISH (100 pts). Po zdobyciu wymienionych pucharów możemy również zmieniać wygląd bohatera, stroje oraz nakładać rozmaite dodatki.

W najnowszej wersji Splashy Fish – The Adventure of a Tiny Bird Fish dodano: nowy poziom trudności Extreme dla najlepszych; 8 bitową ścieżkę dźwiękową nawiązującą do klimatu starych komputerów i konsol; nową tęczową skórkę; naprawiono błąd w wyniku którego rybka sporadycznie znikała na ekranie; usprawniono stabilność aplikacji i wyeliminowano drobne błędy z poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: thomash no nieźle ale wolę takie gdzie trzeba ruszyć głową trochę, np Sleepwalker time to wake up.