IphoneGrySplinter Cell Conviction

Splinter Cell Conviction Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Gameloft
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
535 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
394

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • zróżnicowane misje
  • możliwość przechodzenia misji w trybie skradankowym
  • klimat i oprawa
  • ciekawa kampania fabularna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Splinter Cell Conviction to połączenie gry przygodowej ze skradanką, która kontynuuje fabułę rozpoczętą w poprzednich częściach z uniwersum Splinter Cell, znanych z PC oraz konsol stacjonarnych. Dedykowana wersja dla iPhone'a doczekała się odświeżonego sterowania dotykowego i co najważniejsze, wszystkie dostępne funkcje w oryginale zostały zachowane. Po raz kolejny wcielamy się w tajnego agenta Sama Fishera, który tym razem musi walczyć ze swoim byłym pracodawcą. Skorumpowana agencja wywiadowcza porwała córkę naszego bohatera, jednak Sam Fisher jest nieugięty w swoich działaniach i postanawia nie tylko uratować córkę, lecz także wyeliminować wszystkie stojące mu na drodze cele.

Akcja w Splinter Cell Conviction po raz kolejny została przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby. Do dyspozycji Fishera oddano dużo zdolności specjalnych oraz broni. Jako że gra nastawiona jest na elementy skradankowe, większość napotkanych przeciwników należy eliminować po cichu. Przyda się do tego pistolet z tłumikiem, możliwość wspinania się na wyższe kondygnacje i atak z zaskoczenia, gadżety wyłączające kamery lub czujniki ruchu, a także łapanie przeciwników od tyłu i cicha likwidacja lub uśpienie.

Dużą uwagę przywiązano ponadto do gry świateł – jeśli jesteśmy w nieoświetlonym miejscu, to strażnicy mają mniejsze szanse aby nas dostrzec. Ważne jest zatem, aby eliminować (np. przy użyciu pistoleta z tłumikiem) wszystkie źródła światła, jak np. lampy czy reflektory. Należy również pamiętać, że jeśli zostaniemy zauważeni to może włączyć się alarm, w wyniku czego pojawi się większa niż dotychczas ilość strażników.

Dodatkowe cechy Splinter Cell Conviction: dostępność 11 zróżnicowanych misji w 8 sceneriach (m.in. Malta, Biały Dom), nowa misja dostępna ekskluzywnie dla iPhone'a o nazwie Potomac River, przepiękna trójwymiarowa grafika i płynna animacja, możliwość cichej eliminacji kilku celów jednocześnie, dostęp do porad tekstowych pojawiających się w trakcie przygody, duże możliwości ataków z zaskoczenia, możliwość wykorzystania rozmaitych osłon i terenu w otwartej walce, rozbudowany system walki w zwarciu, duża ilość gadżetów (m.in. taktyczne gogle noktowizyjne), trofea do zdobycia wymagające od gracza określonych działań.

Zmiany w najnowszej wersji Splinter Cell Conviction: optymalizacja pod kątem urządzeń iPhone 4 oraz systemu iOS 4.0, poprawiona oprawa graficzna, dostosowana do wyświetlaczy Retina, wielozadaniowość – można minimalizować grę i korzystać z innych aplikacji bez konieczności wychodzenia z gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0