IphoneGryStickman Skater Free

Stickman Skater Free Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Traction Games
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
25.4 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
271

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • spore możliwości robienia trików
  • urozmaicone misje
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • przeciętna oprawa graficzna

Stickman Skater Free to bardzo przyjemna gra zręcznościowa, pozwalająca wcielić się w postać skejtera wykonującego różnorodne triki na ulicach. Charakteryzuje się klimatyczną, choć dosyć oszczędną komiksową oprawą graficzną. Akcja prezentowana jest z perspektywy 2d, zaś nasz bohater porusza się w prawą stronę ekranu.

Zadaniem gracza jest dojechanie do mety, zaś po drodze musimy zbierać sprytnie rozmieszczone żetony. Dodatkowym utrudnieniem są liczne przeszkody i przepaście, które przy użyciu deskorolki możemy przeskakiwać. Na naszej drodze pojawią się również rożnego rodzaju wyskocznie oraz murki i poręcze, na których bohater może wykonać triki, gwarantujące dodatkowe punkty. 

Ciekawą funkcją jest zawarcie dwóch rodzajów sterowania. Początkujący mogą ograniczyć się do dwóch wyświetlanych na ekranie iPhone'a przycisków: pierwszy odpowiedzialny jest za przyspieszenie i skoki, zaś drugim wykonujemy triki. W przypadku zaawansowanych graczy, musimy dodatkowo zwracać uwagę na kierunki przedstawione na wirtualnym joypadzie.

Łącznie oddano ponad 1000 unikalnych trików oraz miejsc, znanych z rzeczywistości. Ponadto Stickman Skater Free umożliwia wybór misji po jej ukończeniu w celu żyłowania wyników, achievementy do zdobycia, ranking globalny oraz zaawansowaną fizykę. W najnowszej wersji ulepszono stabilność dla urządzeń iPhone z systemem iOS 6.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0