IphoneGrySubway Surfers

Subway Surfers Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Kiloo
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
42 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
2730

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • różnorodne misje
  • wciągająca zabawa
Minusy:
  • brak

Subway Surfers to bardzo wciągająca gra zręcznościowa, charakteryzująca się śliczną, komiksową grafiką w jakości HD oraz przyjemną dla ucha muzyką. Wcielamy się w postać chłopca, którego pasją jest malowanie graffiti na pociągach. W momencie uruchomienia aplikacji, zostajemy zauważeni przez strażnika, przed którym musimy uciekać. Widok gry przedstawiono zza pleców bohatera, natomiast rozgrywka pomimo trójwymiarowego środowiska, ma miejsce z perspektywy 2d.

Naszym zadaniem jest bieg do przodu po torach i omijanie różnego rodzaju przeszkód w postaci pociągów, bram ostrzegawczych, czy tuneli. W trakcie ucieczki cały czas zbieramy monety gwarantujące dodatkowe punkty, a także specjalne power-upy, pozwalające np. na ucieczkę deskorolką, albo jet-packiem, umożliwiającym wzbijanie się w powietrze. Po drodze omijać będziemy nie tylko przeszkody, lecz także wskakiwać na rampy, pozwalające na dostanie się na wyższe kondygnacje czy pociągi.

Subway Surfers posiada Leaderboard dzięki któremu można rywalizować o punkty ze znajomymi, kilka postaci do odblokowania, dodatkowe stroje a także Osiągnięcia, motywujące do przechodzenia gry w określony sposób. Ponadto gra zintegrowana jest ze wszystkimi urządzeniami Apple, dzięki czemu zabawę rozpoczętą na iPhonie, można kontynuować np. przy użyciu iPada.

W najnowszej wersji aplikacji, pojawiły się nowe misje w Europie (m.in. możliwość zwiedzenia metra w Paryżu), nowa grywalna postać imieniem Coco, poprawiony Leaderboard, nowe stroje dla postaci Spike i Tagbot, ukryte nagrody w postaci porozrzucanych po planszy figurek Wieży Eiffla.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 2
  • dodał: Kasia Bardzo fajna gra jedna z najlepszych
  • dodał: Vica Ta gra jest super