IphoneGryTalking Tom Cat 2

Talking Tom Cat 2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla dzieci
Producent:
Out Fit 7 Ltd.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
27.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
1181

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • nowe możliwości zabawy
  • nowe ubrania dla Toma
  • ulepszona grafika
Minusy:
  • nowe stroje wymagają opłaty

Talking Tom Cat 2 to kontynuacja interaktywnej zabawy z wirtualnym kotem o imieniu Tom. Najnowsza aplikacja doczekała się sporej liczby zmian, które pozwalają na większą interakcję z naszym kotkiem. Główne założenia rozgrywki nie uległy zmianie. W dalszym ciągu naszym celem jest dbanie o futrzaka, poprzez karmienie, zabawę, a nawet ubieranie czy drażnienie. Dopracowano także system powtarzania wszystkich słów, jakie usłyszy Tom oraz poprawiono grafikę, nadając jej ulepszoną animację, a także zmieniając wygląd kotka i środowiska.

Nowe możliwości oferują rozbudowany tryb kustomizacji, dzięki któremu zabawa nie nudzi się tak szybko jak w pierwszej części. Możemy zakupić rozmaite akcesoria, jak np. kapelusz, okulary przeciwsłoneczne czy strój piłkarski, a także stroje, dzięki którym zamieni się w kowboja, pirata, pracownika budowlanego czy policjanta. Wszystkie dodatki można zakupić za specjalne złote monety, które nabędziemy za prawdziwe pieniądze lub za subskrypcję na stronie aplikacji.

Najnowsza część oferuje bardziej zaawansowaną interakcję przy użyciu panelu dotykowego. Możemy go karmić, uderzać w policzek, łapać za ogon, a także głaskać. Nowością jest wprowadzenie sąsiada imieniem Ben, który potrafi zdenerwować lub wystraszyć naszego kota. Futrzak jednak może mu się odwdzięczyć łapiąc go za nos.

 

Ponadto aplikacja posiada funkcje społecznościowe, możliwość nagrywania filmików i przesyłania ich na kanał YouTube, Facebook lub poprzez wiadomość SMS i MMS. W najnowszej wersji na iPhone'a zmniejszono wagę aplikacji, a także wyeliminowano błędy występujące w poprzedniej wersji (np. sporadyczne problemy z przesyłaniem nagranych filmików do sieci).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0